Aktualne oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zadania

obsługa zamówień,

dopasowanie oferty produktowej do indywidualnych potrzeb Klienta,

obsługa korespondencji elektronicznej,

rozpatrywanie reklamacji i zwrotów produktów,

wprowadzanie nowych produktów oraz treści,

Oczekiwania

bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon,

wysoka kultura osobista,

opanowanie, cierpliwość,

umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,

sumienność w wykonywaniu obowiązków,

umiejętności obsługi komputera.

Mile widziane

znajomość programu Baselinker,

znajomość programów graficznych,

dobra znajomość języka niemieckiego,

chęć rozwoju,

Oferta

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

przyjazna atmosfera oraz pomoc w każdej sytuacji,

szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

praca w trybie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Novalamp.pl, koniecznie prześlij swoje CV na adres: praca@novalamp.pl

Do CV proszę załączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"