Szanowny Kliencie,

 

my również nie lubimy rozczarowania przy odbieraniu naszej wyczekiwanej przesyłki, dlatego dokładamy wszelkich starań aby dotarła do Ciebie w jednym kawałku. Przed wysyłką, towar jest dokładnie sprawdzany i specjalnie zabezpieczany na czas transportu. Dodatkowo, każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.

 

Wysyłki realizujemy za pomocą firmy DPD.

W chwili otrzymania od nas maila z numerem nadania, możesz śledzić swoją przesyłkę:

 

DPD:

ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ DPD

 

W przypadku nietypowej wysyłki, możemy skorzystać z innej firmy, której jakość usług nie odbiega od przyjętych przez nas standardów.

 

Poniżej prezentujemy tabelę kosztów wysyłki, które są uwarunkowane wartością zamówienia.

 

 

Przedstawione ceny obowiązują dla podstawowych gabarytów przesyłki (suma boków = 300cm), a w przypadku dużego zamówienia, cena wysyłki może wzrosnąć. W takiej sytuacji niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

 

Na terenie miasta Zielona Góra oferujemy dostawę własnym transportem.

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

 

Czas realizacji zamówienia

 

Jeśli towar znajduje się z naszym magazynie, to czas realizacji zamówienia trwa z reguły do 3 dni roboczych.

 

W przypadku, kiedy towar jest niedostępny w naszym magazynie, nasze Biuro Obsługi Klienta niezwłocznie poinformuje Państwa o zmianie terminu dostawy. W zależności od sezonu oraz producenta, czas realizacji zamówienia może się wtedy wydłużyć od 4 do 14 dni roboczych.