Szanowny Kliencie,

 

my również nie lubimy rozczarowania przy odbieraniu naszej wyczekiwanej przesyłki, dlatego dokładamy wszelkich starań aby dotarła do Ciebie w jednym kawałku. Przed wysyłką, towar jest dokładnie sprawdzany i specjalnie zabezpieczony na czas transportu. Dodatkowo, każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.

 

Wysyłki realizujemy za pomocą:

 

 

firmy DPD / DHL.

 

 

DHL Parcelshop, umożliwiając odbiór w punktach sieci Żabka, Shell oraz Inmedio.

 

 

W chwili wysłania przesyłki, otrzymasz od nas emaila ze stosową informacją oraz linkiem do śledzenia swojego zamówienia.

  

W przypadku nietypowej wysyłki, możemy skorzystać z innej firmy, której jakość usług nie odbiega od przyjętych przez nas standardów.

  

 

 Wybrana przez Ciebie forma płatności, nie spowoduje zmiany stawki podstawowego kosztu transportu, który wynosi 16 zł brutto.

 

Przedstawiona cena obowiązuje dla podstawowych gabarytów przesyłki (suma boków = 280cm), a w przypadku dużego zamówienia, cena wysyłki może wzrosnąć. W takiej sytuacji niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

 

Na terenie miasta Zielona Góra oferujemy dostawę własnym transportem.

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

 

Czas realizacji zamówienia

 

Staramy się rzetelnie informować Klientów o rzeczywistym terminie realizacji zamówienia, dlatego każdy produkt na swojej karcie, posiada stosowną informację o terminie wysyłki (pod ceną).

 

W przypadku zamówień złożonych, które składają się z produktów o różnej dostępności, zawsze staramy się realizować zamówienia cześciowo, aby czas oczekiwania ograniczyć wyłącznie do produktów o najdłuższej dostępności.

  

 

W przypadku, kiedy towar jest niedostępny w naszym magazynie, nasze Biuro Obsługi Klienta niezwłocznie poinformuje Państwa o zmianie terminu dostawy.