Szanowny Kliencie,

 

my również nie lubimy rozczarowania przy odbieraniu naszej wyczekiwanej przesyłki, dlatego dokładamy wszelkich starań aby dotarła do Ciebie w jednym kawałku. Przed wysyłką, towar jest dokładnie sprawdzany i specjalnie zabezpieczony na czas transportu. Dodatkowo, każda przesyłka jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.

 

Wysyłki realizujemy za pomocą:

 

 

firmy DPD / DHL.

 

 

DHL Parcelshop, umożliwiając odbiór w punktach sieci Żabka, Shell, Kaufland, ABC, Inmedio.

 

 

W chwili wysłania przesyłki, otrzymasz od nas emaila ze stosową informacją oraz linkiem do śledzenia swojego zamówienia.

  

W przypadku nietypowej wysyłki, możemy skorzystać z innej firmy, której jakość usług nie odbiega od przyjętych przez nas standardów.

  

 

Koszt transportu uwarunkowany jest wartością zamówienia oraz wybraną metodą płatności.

  

Zamówienia o wartości nie przekraczającej 299 zł:

 

Kurier przelew - 16 zł

 

Kurier pobranie - 20 zł

 

Zamówienia o wartości powyżej 299 zł:

 

Kurier przelew - Gratis !

 

Kurier pobranie - 20 zł

 

 

Przedstawiona cena obowiązuje dla podstawowych gabarytów przesyłki (suma boków = 280cm), a w przypadku dużego zamówienia, cena wysyłki może wzrosnąć. W takiej sytuacji niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

 

Na terenie miasta Zielona Góra oferujemy dostawę własnym transportem.

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego, wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu. W tym celu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

 

 

Czas realizacji zamówienia

 

Staramy się rzetelnie informować Klientów o rzeczywistym terminie realizacji zamówienia, dlatego każdy produkt na swojej karcie, posiada stosowną informację o terminie wysyłki (pod ceną).

 

W przypadku zamówień złożonych, które składają się z produktów o różnej dostępności, zawsze staramy się realizować zamówienia cześciowo, aby czas oczekiwania ograniczyć wyłącznie do produktów o najdłuższej dostępności.

  

 

W przypadku, kiedy towar jest niedostępny w naszym magazynie, nasze Biuro Obsługi Klienta niezwłocznie poinformuje Państwa o zmianie terminu dostawy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć