Lampy ogrodowe dekoracyjne

W cieplejszych okresach roku ogród staje się dla wielu z nas drugim domem, w którym chętnie spędzamy wolny czas. Chwile te mogą być jeszcze przyjemniejsze, jeśli zadba się o odpowiedni wystrój zielonej przestrzeni. Na tym polu coraz modniejszym rozwiązaniem jest dekorowanie światłem, czyli wykorzystanie w procesie aranżacyjnym oświetlenia. W naszych katalogach znajdziesz zarówno ozdobne lampy ogrodowe, pełniące rolę dodatku do bardziej złożonych kompozycji, jak i modele same w sobie stanowiące serce artystycznej koncepcji. Zamówisz akcesoria o wysokiej jakości wykonania, dostępne w cenie przyjaznej dla portfela. Oferujemy dekoracyjne lampy ogrodowe dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm.

Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Nowoczesne donice i ogrodowe lampy dekoracyjne w jednym

Dekoracyjna lampa ogrodowa - pod tym pojęciem kryje się mnóstwo produktów. U nas oznacza ono m.in. nowoczesne, świecące donice wolnostojące. Coraz częściej pojawiają się nie tylko w domach, ale także w blokach, a dokładnie na balkonach mieszkań. Akcesoria te stanowią idealną dekorację nawet dla mniejszych przestrzeni, liczących poniżej 10 metrów kwadratowych. Mleczne lampy o funkcjonalności donic zapewniają strumień świetlny o mocy setek lumenów. Tworzą bardzo klimatyczne aranżacje na wolnym powietrzu. Dekoracyjne lampy ogrodowe mają geometryczną konstrukcję i są dostępne w różnych rozmiarach, a więc łatwo znajdziesz model odpowiedni dla siebie.

Ozdobne lampy ogrodowe idealne do zawieszenia lub postawienia

Jeśli ozdobne lampy ogrodowe o funkcjonalności donic nie należą do produktów, których poszukujesz, koniecznie przyjrzyj się oświetleniu wiszącemu. Na tym polu w sklepie Novalamp do wyboru jest wiele produktów. Na uwagę zasługuje chociażby model Lyndon z wbudowanym głośnikiem bluetooth. Posiada stabilną podstawę, więc w razie potrzeby można ustawić go na ziemi lub stole. Komfortowa w użytkowania będzie poza tym solarna, dekoracyjna lampa ogrodowa Cotoca, zaprojektowana przez firmę Lucide. Wystarczy zapewnić jej odpowiednią ilość promieni słonecznych, aby wieczorami cieszyć się przyjemnym oraz darmowym światłem. Te nowoczesne oświetlenie zamówisz w niskiej cenie.

Duży wybór modeli przenośnych - ozdobne lampy ogrodowe

W naszych katalogach nie mogło zabraknąć modeli przenośnych. Przedstawicielem tej kategorii są m.in. dekoracyjne lampy ogrodowe takie jak Dragonfly. Ze względu na niewielkie gabaryty łatwo zmienić jej lokalizację, wykorzystując ją tym samym na wiele sposobów. Akumulatory akcesorium ładuje się poprzez panele solarne lub gniazdo USB. Szerokie zastosowanie będzie miała poza tym ogrodowa lampa dekoracyjna Pepper. Cechuje się zmienną barwą świecenia RGBW i można nią sterować za pomocą aplikacji! Postaw na nowoczesne oświetlenie stojące o funkcjonalnościach i designie na miarę XXI wieku. Nie ograniczaj się podczas zakupów, bo im więcej produktów kupisz, tym większy rabat zyskasz.

Lampy ozdobne ogrodowe mają wytrzymałą konstrukcję

Metal, tworzywo sztuczne i szkło należą do materiałów najczęściej wykorzystywanych w procesie produkcyjnym, gdy idzie o ozdobne lampy ogrodowe, znajdujące się w katalogach sklepu Novalamp. Szczegółowo sprawdzamy wszystkie produkty, aby w ręce klientów trafiały wyłącznie akcesoria stworzone z tworzyw o najwyższej jakości. Wpływa to z jednej strony na znaczną wytrzymałość lamp, a z drugiej na wygodę w ich codziennym użytkowaniu. Wysoki standard wykonania akcesoriów dotyczy nie tylko samej obudowy, ale także wewnętrznych zespołów, jak: akumulatory, gniazda USB czy też głośniki bluetooth. Kupując w Novalamp, masz pewność, że lampy stojące lub oświetlenie wiszące będzie zbieżne z Twoimi potrzebami.

Filtruj

Cena

30,00 zł - 1 200,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności

Czujnik ruchu