Oprawy podtynkowe - oczka

Oferta lamp sufitowych w naszym sklepie internetowym jest niezwykle wszechstronna, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Jedną z najatrakcyjniejszych kategorii produktowych stanowi oświetlenie podtynkowe, pozwalające na estetyczne ukrycie oświetlenia. Naszym klientom prezentujemy wiele modeli opraw oraz oczek sufitowych LED, które pozwolą na stworzenie kompleksowej instalacji świetlnej. Lampki sufitowe wyposażone zostały w jedno, dwa lub trzy źródła światła, w zależności od potrzeb. Dostępne są zarówno w tradycyjnych formach oczek, pojedynczej, jak i podwójnej. Oprawa podtynkowa taka jak Plaza 2 od Milagro czy KIKA S-015 od Auhilon niezwykle estetycznie się prezentują, a ponadto są bardzo praktyczne. Dzięki temu prosta forma oświetlenia staje się eleganckim i wyjątkowym wyposażeniem wnętrza. Lampy podtynkowe są atrakcyjnym rozwiązaniem szczególnie w niskich pomieszczeniach, gdzie nie zajmą zbyt wiele cennej przestrzeni. Dodatkowo zapewniają bardzo uniwersalny i modny efekt niemal niezauważalnych punktów świetlnych.

Pokazano 1-24 z 617 pozycji

Lampki sufitowe – uniwersalne oświetlenie do każdego pomieszczenia

Oświetlenie podtynkowe cieszy się dużą popularnością z tego względu, że idealnie wpasuje się w aranżację każdego pomieszczenia. Dużym atutem lampek sufitowych jest ich minimalizm, co sprzyja wytworzeniu klimatycznej, przytulnej i stylowej aranżacji wnętrza. Widoczne jest tylko światło, natomiast oprawa jest wręcz niezauważalna. Oczka sufitowe LED zapewniają niepowtarzalny efekt wizualny. Model DOWNLIGHT BLACK, dostępny w naszym sklepie internetowym to większa oprawa oczko, wyposażona w aż dwa źródła światła. Pozwala na punktowe oświetlenie jednego miejsca o bardzo dużej mocy. Dodatkowo dużym atutem lampek sufitowych jest możliwość regulacji, dzięki czemu można rozproszyć światło na jedno, konkretne miejsce. Oprawy ALCAZAR utrzymane w klasycznych, najmodniejszych kolorach takich jak czerń, biel i szarość to uniwersalne modele, które sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach. Świetnie będą się prezentować w kuchni, łazience, salonie czy sypialni.

Oprawa podtynkowa – połączenie walorów funkcjonalnych z dekoracyjnymi

Mogłoby się wydawać, że oprawa podtynkowa to tylko i wyłącznie jeden model oświetlenia, dostępny w kształcie koła bądź kwadratu. Oprawa sufitowa KIKA S-016, pochodząca z kolekcji marki Auhilon to oryginalny model, nawiązujący do stylistyki reflektorów. Oprawa charakteryzuje się ciekawym kształtem i bardziej rozbudowaną konstrukcją. Propozycją, która będzie w stanie odmienić aranżację każdego wnętrza, jest także ruchoma lampa podtynkowa Corleto z dodatkową możliwością regulacji światła.