Lista produktów marki LEMIR

Firma LEMIR powstała w 1967 roku i działa na rynku rodzimym nieprzerwanie aż do dziś. Swoje początki miała na tyłach rodzinnego domu, a w chwili obecnej zatrudnia ponad 30 osób stale się rozwijając. Lemir oferuje ponad 1500 różnych modeli lamp wykonanych przy niezwykłej dbałości o jakość, a wśród nich znajdziemy wysmakowane autorskie rozwiązania. W swoich projektach Firma stosuje szlachetne rodzaje drewna, szkło, stal oraz wysokiej klasy tworzywa sztuczne, ozdobne paciorki, malowania i ciekawe sposoby zdobienia. Wśród produktów dedykowanych do wnętrz mieszkalnych, hoteli, restauracji oraz biur, Lemir oferuje także oświetlenie specjalistyczne takie jak kinkiety obrazowe i punktowe kinkiety ledowe.

Lampy Lemir

Prezentujemy Państwu w naszym asortymencie niepowtarzalnego producenta lamp jakim jest firma Lemir. Z dużym podziwem przyglądamy się szybkiemu rozwojowi firmy Lemir, która co roku przedstawia swoje bieżące kolekcje lamp. Można niewątpliwie powiedzieć, że marka stała się istotnym producentem oświetlenia w Europie, którego produkty docenili nie tylko Polacy, ale także klienci w całej Europie. Lampy Lemir sprowadzane są do wielu krajów.

Lampy firmy Lemir cechuje gustowny design wzorowany na najnowszych trendach, wysokiej jakości tworzywa , a także zawsze wysoka jakość wykonania, poprzedzona weryfikacją jakości na każdym etapie produkcji. Ogromnym atutem firmy Lemir jest obszerna oferta produktów. Przeglądając katalog firmy Lemir wybierzemy bez trudu oświetlenie do całego mieszkania.

Producent Lamp Lemir

Dbamy o to, aby jak najbardziej obszerna oferta lamp Lemir znajdowała się bezpośrednio w naszym magazynie. Wskutek czego nasi klienci mają pewność szybkiej realizacji zamówień.

Oferta lamp Lemir jest bardzo szeroka. Lampy firmy Lemir cechuje duża innowacyjność, bowiem producent odważnie sięga po materiały, które wcześniej nie były używane do produkcji lamp, czyniąc je unikatowymi.

Tworzymy innowacyjne lampy w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach dopasowanych do osobistych życzeń klientów. Nasze oświetlenie idealnie wpasuje się we wnętrza w każdym stylu – zarówno standardowym, jak i innowacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Lemir w naszym sklepie on-line. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Pokazano 1-24 z 381 pozycji