Lista produktów marki Skoff

LAMPY SCHODOWE SKOFF

Skoff to uznany i ceniony polski producent, który działa w branży elektrotechnicznej od 1997 roku. Oferuje klientom wysokiej jakości, nowoczesne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia schodowego, skupiając się również przy tym na bezpieczeństwie oraz ponadprzeciętnej funkcjonalności projektu.

Lampy schodowe marki Skoff to innowacyjne rozwiązania, do produkcji których wykorzystywane są sprawdzone i szlachetne materiały. Produkty Skoff cechują się wysoką jakością oraz minimalistycznym wyglądem trafiającym w gusta szerokiego grona odbiorców. Oprawy idealnie wpasowują się do każdego wnętrza, wzbogacając je o niepowtarzalne i praktyczne rozwiązanie oświetleniowe.

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki katalog produktów polskiego producenta dostosowany do potrzeb klientów indywidualnych jak właścicieli lokali komercyjnych, czy biurowców.

ENERGOOSZCZĘDNE OPRAWKI SKOFF

Marka Skoff skupia się na nowoczesnych konwencjach projektowych, nie zapominając przy tym o świadomości zrównoważonego rozwoju. W swojej ofercie zawiera produkty wyposażone w czujnik ruchu, którego zastosowanie pozwala cieszyć się oszczędnością energii na każdym kroku. W lampach wykorzystywana jest również technologia LED wyróżniająca się niskim poborem energii elektrycznej i długą żywotnością. Wybór lampy Skoff to sprawdzone rozwiązanie na długie lata. Dzięki dobrej jakości materiałom oraz wysokim standardom konstrukcyjnym, oprawy sprawdzą się nawet u wymagających użytkowników.

POZNAJ PRODUCENTA SKOFF

Skoff to polski producent z siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach, który działa w branży oświetlenia schodowego od ponad 25 lat. Oferta marki stale rozwija się o idące z duchem czasu rozwiązania oświetleniowe, łącząc w sobie funkcjonalność, ekonomiczność użytkowania oraz minimalistyczny wygląd. Oferuje profesjonalne rozwiązania oświetleniowe do lokali prywatnych, jak i komercyjnych.

Producent dysponuje nowoczesnym zapleczem maszynowym, dbając o bezpieczeństwo i najwyższe standardy pracy na każdym etapie produkcyjnym. Przywiązuje przy tym dużą wagę do sposobu wytwarzania każdego, nawet najmniejszy szczegółu oprawy, dając gwarancję użyteczności na wiele lat.

ODKRYJ KOLEKCJE MARKI SKOFF

W naszej ofercie dostępne są oprawy z kolekcji Tango, których uniwersalny projekt wraz z wysokiej jakości stalą szlachetną, aluminium a także tworzywami sztucznymi, tworzy linię opraw przypodłogowych i schodowych umiejętnie wpisujących się w gusta klientów. na uwagę zasługują także lampy schodowe o nowoczesnym charakterze z kolekcji Rueda, które doskonale upiększą mieszkanie, biuro, restaurację, czy hotel.

Pokazano 1-24 z 648 pozycji