Lampy Bubbles czyli oświetlenie zainspirowane bańkami mydlanymi

Lampy Bubbles zyskały swoją popularność głównie za sprawą oryginalnego i zaskakującego wyglądu. Ich klosz przypomina w opinii wielu klientów bańkę mydlaną. Fantazyjnie zaprojektowane klosze oraz różnorodność lamp pozwala na stworzenie indywidualnych kompozycji. W ofercie znajdziemy lampy wiszące pojedyncze, gotowe zestawy zwieszone na podłużnej podsufitce oraz kinkiety. Lampy bubbles są produkowane w dwóch wariantach kolorystycznych, modnym odcieniu złota oraz uniwersalnym kolorze chromu. 

Zastosowanie lamp Bubbles

Opisywane lampy Bubbles znajdują zastosowanie nie tylko w salonowych wnętrzach, ale i również w innych pomieszczeniach codziennego użytku, nasi Klienci bowiem z powodzeniem zrealizowali projekty jadalni, sypialni czy schodów. Styl lamp i ich kolorystyka nie oznacza wcale, że lampy nadają się wyłącznie do wnętrz glamour, pełniąc rolę błyszczącego dodatku. Minione projekty pokazują jak doskonale te lampy odnajdują się równiez w nowoczesnych pomieszczeniach czy modern classic.

Decydując się na zakup tego typu lamp, warto zwrócić uwagę na zastosowane energooszczędnego źródła światła LED lamp wiszących Bubbles, które oprócz walorów ekonomicznych dają przewagę estetyczną. Nie "szpecą" bowiem klosza koniecznością zastosowania źródła światła w formie tradycyjnej żarówki. Lampy Bubbles dają przyjemne światło w barwie ciepłej dziennej (3000K), które jest skierowane w dół i górę. Pełniąc tym samym rolę nie tylko oświetlenia estetycznego ale i funkcjonalnego. Jeśli jesteś fanem okrągłych kloszy, sprawdź pozostałe lampy kule w asortymencie naszego sklepu!