Lista produktów marki Hinkley

Phil R. Hinkley założył firmę Hinkley Lighting w 1922 roku i początkowo zajmował się jedynie produkcją lamp ulicznych. Po jakimś czasie przedsiębiorstwo zostało sprzedane rodzinie, która zarządzała nim przez cztery pokolenia, aż do dnia dzisiejszego. Dzięki staraniom właścicieli Hinkley Lighting stała się marką dobrze znaną klientom i dekoratorom wnętrz na całym świecie. Hinkley Lighting dąży, przy pomocy zespołu swoich projektantów i wykonawców, do osiągnięcia jak najlepszego stylu, jakości i wysokiej wartości swoich wyrobów. Markę wyróżnia szczególna dbałość o osobiste relacje i rodzinną atmosferę na każdym poziomie struktury firmy. Zasadą, którą kieruje się w swojej działalności Hinkley Lighting, to wytrwałe podążania za innowacyjnym designem i technologią pozwalającą tworzyć nowoczesne lampy oświetlające, nie zapominając jednak o amerykańskich i europejskich korzeniach branży oświetleniowej.

LAMPY HINKLEY - PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA ZAKLĘTE W PIĘKNEJ FORMIE

Przy pomocy lamp Hinkley tworzyć można rozwiązania, które pomogą klientom osiągnąć pełne urzeczywistnienie swoich projektów w domach i mieszkaniach. Produkty marki cechuje wysoka jakość materiałów, wysmakowana estetyka oraz dokładne wykonanie z dbałością o każdy szczegół.

Lampy Hinkley to przede wszystkim bogata kolekcja żyrandoli. Znajdziemy wśród nich modele klasyczne, nawiązujące do wzornictwa z poprzednich stuleci w postaci ekskluzywnych lamp kryształowych, idealnych dla miłośników stylu glamour, jak i nowoczesne wzory, nadające się do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. 

W ofercie firmy Hinkley Lighting zobaczymy również szeroką gamę oświetlenia łazienkowego i zewnętrznego. Lampy Hinkley należące do tych kategorii zostały wykonane z doskonałych materiałów z dbałością o niezawodność w warunkach wysokiej wilgotności powietrza oraz skrajnych temperatur.

Firma Hinkley oferuje produkty w postaci całych serii, dzięki czemu można urządzić dom za pomocą opraw z tej samej kolekcji. Takie rozwiązanie jest przydatne, gdy nie korzystamy przy urządzaniu wnętrz z pomocy projektantów. Stosowanie lamp Hinkley z jednej kolekcji ułatwia dopasowanie wszystkich modeli do całości oświetlenia. Możesz to zrobić samodzielnie bez zagłębiania się w stylistyczne niuanse.

LAMPY HINKLEY W SKLEPIE NOVALAMP 

W sklepie novalamp.pl znajduje się niemal 700 modeli lamp Hinkley Lighting. Adresowane głównie do wnętrz są przede wszystkim żyrandole, lampy sufitowe, kinkiety, plafony, lampy stojące i lampy stołowe z abażurami. Lampy Hinkley cieszące się największym zainteresowaniem to m.in.:

Lampy do salonu i sypialni. Posiadamy bogaty wybór żyrandoli wykonanych na konstrukcji metalowej, ozdobionych kryształami egipskimi. 

Lampy do kuchni, łazienki i garderoby. Plafony, czyli lampy sufitowe w bogatej gamie kolorystycznej. Najczęściej kupowanymi są plafony kryształowe i z kloszami ze szkła mlecznego. 

Kinkiety do salonu, sypialni i korytarza. Są to stylowe lampy ścienne wykonane z metalu, wykończone kryształem lub szklanym abażurem. 

Lampy stołowe, czyli lampy biurkowe do gabinetu, salonu, sypialni i biura zbudowane z wysokiej jakości metalu i szkła.

Odrębną grupą produktów są lampy Hinkley zewnętrzne i ogrodowe. Wśród nich wymienić należy lampy elewacyjne, kinkiety i lampy w formie słupków, które doskonale wpływają na estetykę i ułatwiają korzystanie z tarasu oraz ogrodu po zmroku. Oświetlenie outdoorowe wpływa pozytywnie na poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest też to, że odpowiednio dobrane dobrze wpływa na atrakcyjny wygląd zewnętrznej elewacji budynku. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Hinkley w naszym sklepie internetowym. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Less
Pokazano 1-24 z 478 pozycji