Kinkiety ceramiczne - gipsowe

Stylowe, eleganckie i ponadczasowe kinkiety gipsowe doskonale wpisują się w obowiązujące trendy. Minimalistyczny design świetnie współgra z prostym i wyrafinowanym oświetleniem, które odgrywa rolę źródła światła i niebanalnej dekoracji. Kinkiety cieszą się niesłabnącą popularnością bez względu na styl wykończenia i funkcję, jaką pełni pomieszczenie. Z powodzeniem mogą być montowane na ścianie lub suficie, zapewniając satysfakcjonujący efekt w domu, biurze czy budynkach użyteczności publicznej. Niebanalne kształty można dopasować do lamp stojących i nowoczesnych żyrandoli dostępnych w naszej ofercie, dzięki czemu oświetlenie w pomieszczeniu jest spójne oraz zgodnie z zasadami minimalizmu. Białe bądź jasne wykończenie podkreśla elegancję i estetykę wnętrza, co optycznie wpływa na powiększenie metrażu.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Kinkiet ceramiczny w przedpokoju i garderobie

Zazwyczaj kinkiety ceramiczne są montowane w pomieszczeniu jako oświetlenie dodatkowe bądź źródło światła mające na celu wprowadzić w aranżację nieco przytulnego klimatu. Doskonale sprawdzają się na ścianach wąskiego przedpokoju, długich korytarzy w kamienicy w stylu loftowym bądź w przestronnej, nowoczesnej garderobie. Są estetyczne i praktyczne, a ich optymalny rozmiar oraz możliwość montażu na ścianie czy suficie (w zależności od modelu) pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca.

Funkcjonalne kinkiety gipsowe

Kinkiety gipsowe podkreślają praktyczną i funkcjonalną rolę pomieszczeń, które nie stanowią wizytówki domu, a jedynie są miejscem przechodnim bądź służącym do przechowywania. Kształt tuby z kolekcji Melia, ceramiczny kinkiet Comma Glass i niebanalne wzornictwo Apollo oprócz walorów funkcjonalnych stanowią niebanalną dekorację. Wybierając kinkiety, warto zwrócić uwagę na sposób oświetlenia. Niektóre z modeli zapewniają mniejsze źródło światła z uwagi na rozbudowaną konstrukcję.

Kinkiety gipsowe w stylu nowoczesnym

Prosta, funkcjonalna stylistyka kinkietów gipsowych do malowania pozwala na zagospodarowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb i preferencji. Wykonane z odpornego materiału będą stanowić praktyczny element wyposażenia każdego wnętrza. W ofercie mamy również kinkiety Quad z betonu, które podkreślają charakter surowych wnętrz bez konieczności dodatkowego malowania. Jesteśmy przekonani, że oryginalne kinkiety w nowoczesnym stylu sprawdzą się w każdej sytuacji, gwarantując dostęp do światła w biurze czy w przedpokoju i dodatkowe oświetlenie w salonie. Industrialna prostota dostępnych w naszej ofercie kinkietów ceramicznych pozostaje spójna z minimalizmem lamp stojących i wiszących, które zazwyczaj są wiodącym źródłem światła w mieszkaniu.

Filtruj

Cena

90,00 zł - 270,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności