Kinkiety regulowane

Pokazuje 1-60 z 194 produkt(ów)

Kinkiety ścienne regulowane

Elegancki i stylowy kinkiet regulowany to wyjątkowy rodzaj oświetlenia, będący uosobieniem funkcjonalności, wygody oraz estetyki. Nasz asortyment obejmuje bogaty wybór kinkietów od sprawdzonych, docenianych na całym świecie marek, takich jak m.in. Lumifall, Sollux, Zuma Line, Nowodvorski, MaxLight, Britop, Auhilon, LEMIR, Sigma, TK Lighting, Light Prestige, ale też wiele innych. Dostępne są u nas kinkiety z regulacją wysokości oraz kąta światła. Proponujemy modele w różnych kolorach i kształtach, z miejscem na jedną, dwie lub trzy żarówki. Kinkiety na wysięgniku pozwalają ponadto na maksymalne dostosowanie kierunku oświetlenia do swoich potrzeb. Zapewniamy korzystne, konkurencyjne ceny, które rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych za produkt. Każda lampa regulowana jest nowa, oryginalnie zapakowana oraz objęta kilkuletnią gwarancją producenta.

Czytaj więcej

Wszystkie kinkiety regulowane z wysięgnikiem zostały wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów i komponentów, które gwarantują funkcjonalność, przy długiej żywotności każdego wyrobu. Proponujemy kinkiety regulowane z kloszami wykonanymi z różnych tworzyw, w tym przede wszystkim metalowe, materiałowe czy szklane. Tak bogaty asortyment gwarantuje, że każdy z powodzeniem znaleźć może w naszym sklepie kinkiet odpowiedni dla siebie.

Lampa z regulowanym ramieniem – szerokie zastosowanie

Dobrej jakości kinkiet z regulowanym ramieniem to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie przede wszystkim wygodę użytkowania, a także łatwość regulacji źródła światła. Umożliwia on skierowanie wiązki światła w dowolnym kierunku, dzięki czemu sprawdzi się znakomicie jako element pomieszczeń, w których wykonywane są czynności wymagające uwagi, a przy tym dobrego oświetlenia konkretnego miejsca. Znajdzie zastosowanie również w pokojach o dużej powierzchni, np. salonach połączonych z jadalnią i aneksem kuchennym. Zamontowanie kilku kinkietów w wybranych punktach, np. koło szafek kuchennych czy też w pobliżu regału z książkami w salonie, pozwoli na wygodne oświetlenie wybranej przestrzeni, bez konieczności włączania pełnego górnego oświetlenia pokoju. Jest to szczególnie istotne nocą, gdy nie chcemy budzić domowników silnym źródłem światła.

Tanie lampy tego rodzaju sprawdzą się również w korytarzu, przedpokoju, spiżarni oraz garderobie. Kinkiety do sypialni regulowane są znakomitym rozwiązaniem dla osób, które lubią w łóżku poczytać książkę lub czasopismo. Zamontowanie dwóch lampek po obu stronach łóżka zapewnia komfort i wygodne czytanie jednej osobie, pozwalając przy tym na spokojny sen drugiej. Oświetlenie tego typu z powodzeniem zastąpi tradycyjną nocną lampkę, nadając przy tym nastrojowego, przyjemnego klimatu w pomieszczeniu.

Kinkiet ścienny regulowany może posłużyć również jako dodatkowe źródło światła w gabinecie czy pokoju komputerowym. Dzięki możliwości ustawienia kierunku padania światła, bez trudu może oświetlić wybrany fragment biurka. Podobne zastosowanie znajdzie również w warsztacie czy garażu.