Lampy sufitowe z abażurem

Surowy lub nieco ekstrawagancki wystrój danego wnętrza powinien być ocieplony we właściwy sposób. Interesującą propozycją w tym obszarze będą lampy sufitowe z abażurem, które skutecznie ograniczają nadmierną intensywność światła. Jego barwa staje się przyjemna w odbiorze, zachęcając do spędzania czasu w takim otoczeniu. Taka lampa może znaleźć się w: salonie, kuchni, jadalni, sypialni czy prywatnym gabinecie. Opcjonalnymi możliwościami są chociażby regulacja wysokości osadzenia, a nawet kąta padania światła. Dają one szansę na indywidualne dopasowanie skali jasności i ogólnego poziomu intensywności światła. W bogatym asortymencie naszego sklepu można również znaleźć kinkiety regulowane oraz oprawy przypodłogowe.

Pokazano 1-24 z 142 pozycji

Nastrojowe lampy sufitowe z abażurem

Atrakcyjna lampa z abażurem będzie pasować do ciepłego i przyjaznego wnętrza. To właśnie swego rodzaju osłonięcie źródła światła powoduje, że jego rozchodzenie się po danym pomieszczeniu jest równomierne oraz nastrojowe. Nabywca oprócz konkretnego designu może też liczyć na różnorodność materiałową. Abażury powstają bowiem z: kamienia, aluminium, drewna, szkła czy licznych tkanin. W ofercie są też modele z pojedynczym źródłem doświetlania, jak Febe i Dafo. Z drugiej strony klient może również kupić ten, z ośmioma niezależnymi, czyli Vox 8. Bez względu na ostateczny wybór zyska elegancki dodatek do konkretnego pomieszczenia.

Lampy sufitowe z abażurem od sprawdzonych dystrybutorów

Ponadprzeciętna klasa wytwórcza, jaką wyróżniają się przedstawione lampy sufitowe z abażurem, sprawia, że są odporne na różne, niekorzystne czynniki. Mowa tu o kontakcie z: zanieczyszczeniami, wilgocią, wodą czy zmiennymi temperaturami. Obecność abażuru mogłaby wskazywać na potencjalne narażenie na: pęknięcia, zarysowania czy blaknięcie wierzchniej warstwy. Artykuły dostępne w Novalamp są jednak całkowicie wolne od powyższych zagrożeń, ponieważ pochodzą od zweryfikowanych producentów. Są nimi między innymi marki: Sigma, Orlicki Design, Kaja, Amplex, Lemir, TK Lighting oraz Nowodvorski. To naprawdę cenieni wytwórcy.

Lampy sufitowe z abażurem nadają klimat wnętrzu

Różnorodne abażury sufitowe są charakterystyczne pod względem przeznaczenia. Skupiają się głównie na równomiernym i subtelnym oświetleniu. Mogą zatem nie nadawać się np. do wielogodzinnego czytania ulubionych lektur. W tym celu należy zaopatrzyć się w oddzielną lampkę. Będą jednak idealne do wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi, a także ogólnego rozjaśnienia wnętrza. Wybór abażuru trzeba też zestawić z mocą żarówki. Musi odpowiadać określonemu zapotrzebowaniu, lecz równocześnie chronić przed nadmiernie męczącą intensywnością. Zwłaszcza gdy lampa składa się z kilku źródeł światła.