Lampy gruntowe i najazdowe

Lampy najazdowe są doskonałym rozwiązaniem do zastosowania w ogrodach oraz przed wejściem do domu. Ich nazwa wynika z faktu, iż umieszczone są one najczęściej w chodniku lub kostce brukowej. Efektowne oświetlenie danego obszaru od dołu sprawdza się przede wszystkim w takich miejscach, jak podjazd, wejście do domu lub poszczególne obszary ogrodu, których walory estetyczne chcemy podkreślić. Światło generowane przez lampy gruntowe doskonale wyznacza drogę, natomiast sama konstrukcja lampy sprawia, że można na nią najeżdżać kołami samochodu. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest również fakt, że lampy nie zajmują dużo miejsca i nie stwarzają żadnej przeszkody dla poruszających się po danym terenie osób.  

Pokazano 1-24 z 117 pozycji

Oświetlenie najazdowe - estetyczne i solidne

Tworzenie odpowiedniego oświetlenia stanowi podstawę podkreślenia wyjątkowości terenu znajdującego się przed domem, ale także sprzyja jego ekspozycji. Należy jednak pamiętać, iż w przypadku oświetlenia zewnętrznego nie chodzi wyłącznie o aspekty wizualne, ale również praktyczne. Dobrze oświetlony garaż, podjazd lub droga prowadząca do domu, odgrywa bardzo dużą rolę, chociażby w kwestii poprawy bezpieczeństwa ciągów komunikacyjnych. W tym celu doskonale sprawdzają się zastosowane oprawy najazdowe. Ich mocna konstrukcja sprawia, że taki produkt wytrzyma wpływ czynników zewnętrznych w postaci chodzenia, przejeżdżania samochodem lub zmiennych warunków atmosferycznych.

Lampy najazdowe - wybrane modele z oferty 

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele interesujących propozycji oświetlenia najazdowego. Lampa gruntowa Pabla M4030, wykonana ze stali nierdzewnej, ma średnicę 18 cm. Zastosowanie hartowanego szkła sprawia, że produkt ten jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Źródłem światła jest w tym przypadku żarówka LED E27. Posiadamy również modele o większej średnicy jak na przykład Pabla 4031, mająca aż 21 cm średnicy. Jako drobne punkty oświetleniowe bardzo dobrze sprawdzą się natomiast lampy Pabla 3725 A. Wysoka trwałość oraz stopień ochrony IP67, gwarantuje odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Lampy gruntowe - szybkie w użyciu i wygodne

Ciekawym pomysłem na oświetlenie przestrzeni ogrodowej będzie także zastosowanie lamp gruntowych. Polecamy między innymi lampę Prit TO 3446, która wykonana została z czarnego tworzywa sztucznego. W tym przypadku element, w którym znajduje się źródło światła, umieszczony jest nad podłożem. Lampa ma 18 cm wysokości i wyróżnia ją stopień ochrony IP54. Wygodnym rozwiązaniem jest również zastosowanie lampy 9561 OTTAWA GRAPHITE - Nowodvorski. Produkt wykonany z aluminium i szkła, dostępny w kolorze grafitowym, prezentuje się niezwykle okazale. Lampę wbija się w grunt za pomocą jej ostro zakończonej podstawy.

Oświetlenie dostępne w sklepie Novalamp to wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność. Nasi Klienci będą mogli więc znaleźć rozwiązania, które idealnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Polecamy oświetlenie zewnętrzne, ale również stosowane wewnątrz. Nasz asortyment obejmuje też lampy wiszące, lampy stojące czy lampy dekoracyjne. Z nami zorganizujesz piękne i funkcjonalne oświetlenie do każdej przestrzeni.