Lampki stołowe dziecięce

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Lampki nocne dla dzieci

Wybór oświetlenia do różnego typu wnętrz to jedna z ważniejszych decyzji podejmowanych podczas urządzania własnego domu. Umiejętne rozplanowanie odpowiednich źródeł światła tworzy niepowtarzalny nastrój, ale też umożliwia wykonywanie codziennych czynności takich jak praca czy nauka. Każde pomieszczenie ma swoje specyficzne przeznaczenie, dlatego instalując oświetlenie, należy pomyśleć o potrzebach osób, które będą w nim przebywały. Szczególną uwagę warto poświęcić pokojom najmłodszych, gdyż zazwyczaj muszą pełnić rozmaite funkcje. Dzieci w swoich pokoikach bawią się, uczą, uprawiają hobby oraz śpią, dlatego zawsze powinny mieć dostęp do odpowiedniego źródła światła. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju lampki do pokoju dziecięcego, wśród których są plafony, lampki biurkowe, kinkiety oraz klasyczne lampy wiszące. Wyjątkową pozycję zajmują dziecięce lampki nocne, które poza funkcją praktyczną, wprowadzają również przyjazny klimat ułatwiający zasypianie.

Czytaj więcej

Lampki nocne dziecięce

Noc to szczególna pora, z którą niektóre dzieci muszą się dłużej oswajać. Wiąże się z nauką wieczornego wyciszenia czy samodzielnego zasypiania, które czasem bywają przyczyną niepokoju. W takich chwilach bardzo przydatne są sączące delikatne światło lampki nocne dla dzieci, które dodają otuchy i pomagają przezwyciężyć dziecięce lęki. Umiejętnie dobrane mogą też stać się ciekawym elementem wyposażenia pokoju oraz służyć w dzień, jako dodatkowe uzupełnienie głównego oświetlenia. Tego typu lampki charakteryzują się nie tylko dużą dekoracyjnością, ale również funkcjonalnością, dzięki której można je wykorzystywać na różne sposoby w wielu sytuacjach.

Tanie lampki nocne dziecięce od renomowanych producentów

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi w naszym sklepie lampkami nocnymi dla dzieci, które wyróżniają się bardzo ciekawym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką. Znajdą tu Państwo zarówno praktyczne kinkiety, delikatne plafony, wykonane z bawełny nastrojowe świecące kule, jak i bardziej klasyczne lampki stojące, które można umieścić na nocnym stoliku. Na uwagę zasługuje fakt, że ceny lampek nocnych dziecięcych nie należą do wygórowanych, choć produkty zostały wykonane z najlepszych, a przy tym bezpiecznych materiałów przez renomowane firmy. Wzory, ale też kształty lampek często nawiązują do stylistyki dziecięcej i urozmaicone są zwierzęcymi oraz bajkowymi motywami. Każda oferowana w naszym sklepie lampka nocna dla dzieci to ciekawy, estetyczny, a zarazem funkcjonalny przedmiot, którego nie powinno zabraknąć w żadnym dziecinnym pokoju.

Filtruj

Cena

135,00 zł - 255,00 zł

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Producent

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności