Lista produktów marki OneLight

One Light

One Light to firma, która zaledwie od kilku lat działa na rynku oświetleniowym. W tak krótkim czasie udało jej się zaistnieć w branży. Stała się zauważalnym w salonach sprzedażowych, ważnym graczem, prezentującym własny, nowoczesny styl i oferującym obszerny katalog produktów. One Light powoli staje się liderem w projektowaniu oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Firma współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i zatrudnia zespół kreatywnych, nowocześnie myślących projektantów oświetlenia. Innowacyjne rozwiązania i śmiały design wyrobów wyróżnia One Light spośród innych, bardziej doświadczonych firm działających w branży oświetleniowej.

Przesłaniem One Light jest indywidualne podejście do projektów ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, ale z zachowaniem tego, co równie ważne - odpowiedniego, stylowego designu. Wieloletnie doświadczenie projektantów, kreowanie niepowtarzalnych wizji świetlnych oraz znajomość światowego rynku oświetleniowego to gwarancja sukcesów firmy. Ich najistotniejszym sprawdzianem jest poziom zadowolenia odbiorców.

LAMPY ONE LIGHT - NOWOCZESNOŚĆ , FUNKCONALNOŚĆ I PIĘKNO

Lampy One Light to kompletny zestaw oświetlenia do pomieszczeń o różnych funkcjach w domu i miejscu pracy. To również bogaty katalog oświetlenia ogrodowego, ze szczególnym uwzględnieniem kinkietów elewacyjnych i stojących lamp ogrodowych.

Lampy Onelight wyróżniają się nowoczesnym designem, który dobrze wpasowuje się w każde współcześnie organizowane wnętrze. Producent duży nacisk położył na innowacje. Stąd w propozycjach firmy znajdziemy szeroką paletę punktów oświetleniowych opartych na technologii LED, prezentującej nie tylko nowe możliwości funkcjonalne, ale również oferującej duże oszczędności finansowe.

Oddzielnym tematem, któremu poświęca swoją uwagę One Light, jest technika szynowego oświetlenia sufitowego. W katalogu firmy znajdziemy szereg rozwiązań jedno- i wielopunktowych lamp przeznaczonych do montażu na szynoprzewodach. Niektóre z modeli zachwycają pomysłowością i ciekawą estetyką.

Lampy One Light to przede wszystkim oświetlenie wiszące. Źródła światła w postaci nowoczesnych tub, linii świetlnych, pierścieni i kul, ciekawe, futurystyczne rozwiązania i nowoczesne wzory o bardziej neutralnym designie - wszystko to pozwala zastosować lampy wiszące One Light w niemal każdym pomieszczeniu, zarówno mieszkalnym, jak i biurowym.

Lampy One Light to również sufitowe oświetlenie podtynkowe, tak zwane "oczka". Firma oferuje pokaźną ilość wzorów zarówno punktów stacjonarnych, jak i regulowanych, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do każdego wnętrza.

Omawiając produkty One Light, nie należy zapomnieć o ultra-nowoczesnym oświetleniu zewnętrznym. Lampy One Light to doskonale prezentujące się i trwałe kinkiety elewacyjne, oświetlacze i stojące latarnie ogrodowe. Ten rodzaj oświetlenia nie tylko doskonale wpływa na estetykę domu i jego otoczenia, ale zapewnia też poczucie bezpieczeństwa, gdy zapadnie mrok.

LAMPY ONE LIGHT W SKLEPIE NOVALAMP

Produkty One Light znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach domu i miejsca pracy. W naszym sklepie zgromadziliśmy modele lamp o różnym przeznaczeniu, które pogrupowaliśmy zgodnie z ich funkcją. Oto kilka najciekawszych serii:

• lampy wiszące: Ampelos, Ampeliko, Pteri, Dolcedo, Kudros, Kapsala,

• oprawy podtynkowe: Patras,Miladia, Alorus, Ewretu, Kakopetria, Phylakopi, Limani, Pirgos, Zacharia, Chulu, Arta, Filoteia, Kanawi, Tsakistra,

• oprawy do szynoprzewodów: Itamos, Kopseika, Skalitina, Iperia, Elliniko, Polineri, Ipseli, Aerino, Dimini, Knigos, Lampiri, Kampia,

• kinkiety: Melia, Verniko, Geraki, Mastro, Kandila, Magoula, Dokimio, Stamna, Stroggilo, Elatos, Raiko, Dikorfo, Lakka, Glafki, Krioneri, Milea,

• kinkiety łazienkowe: Plesio, Skiros, Anavra,

• oprawy schodowe: Frixa, Persena, Stavri,

• kinkiety elewacyjne: Psofida, Stromi, Tarsina, Oleni, Arco, Avoros, Anixi, Rozena, Gabbia, Lido,

• lampy ogrodowe stojące: Gabbia, Altina, Cona, Roseo, Alezio, Pico, Laviano, Lauria, Skarfia.

Lampy One Light wyróżniają się nowoczesną estetyką oraz doskonałą, trwałą konstrukcją. Ich zaletą jest również uniwersalność - pasują do większości wnętrz, bez względu na styl aranżacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem lamp One Light i wybrania idealnego modelu dla swojego domu lub ogrodu.

Less
Pokazano 1-24 z 1220 pozycji