Lista produktów marki Feiss

Firma oświetleniowa Feiss powstała w 1955 roku i do teraz ma swoją siedzibę w Nowym Jorku. Przez ponad 60 lat działalności stała się czołowym producentem oświetlenia dekoracyjnego. Feiss czerpie nowe pomysły i inspiracje od projektantów z całego świata. Dzięki temu możemy w katalogach firmy podziwiać wzory zarówno tradycyjnych, klasycznych, jak i nowoczesnych lamp, zgodnych z najnowszymi trendami mody wnętrzarskiej.

Realizację motta firmy Feiss: „Duma z przeszłości i zaangażowanie w przyszłość” można dostrzec w doskonale zaprojektowanych i wykonanych z pietyzmem modelach nawiązujących do dawnych epok. Z kolei zaangażowanie w przyszłość przejawia się we wręcz futurystycznym designie, a także w wykorzystaniu technologii energooszczędnych. Własny zespół projektowy Feiss składa się z projektantów przemysłowych, graficznych oraz specjalistów od aranżacji wnętrz, dzięki którym produkty firmy cechują się zarówno wysokimi walorami estetycznymi, jak i solidną, trwałą konstrukcją.

JAK PANI ROSE DOPROWADZIŁA DO POWSTANIA MURRAY FEISS LIGHTING?

Mieszkająca w Nowym Jorku na Bronksie pani Rose Feiss, czekając na powrót z wojny swojego syna, który służąc w marynarce w czasie II wojny światowej walczył z Japończykami i w celu podreperowania skromnego domowego budżetu, zaczęła dorabiać sobie szyciem z tkanin ciekawych abażurów do lamp stojących. Produkty okazały się tak udane, że po powrocie z wojny Murray postanowił oprzeć na nich biznesową przyszłość rodziny. Początki były dość skromne - do abażurów dorabiano jedynie porcelanowe figurki z oprawkami elektrycznymi. Mimo to zainteresowanie było tak duże, że kilka lat później - w 1955 roku, zarejestrowana została firma Murray Feiss Lighting. Bardzo szybko Feiss przekonał się, że rozwój firmy uzależniony jest od jej bogatego portfolio. Zatrudnił więc projektantów nie tylko z rodzimego Nowego Jorku, ale również z innych krajów i w ciągu dwudziestu następnych lat wzbogacił ofertę, zapewniając marce poważną pozycję na rynku oświetleniowym.

LAMPY FEISS - OD TRADYCJI PO NOWOCZESNOŚĆ

Amerykańskie lampy Feiss znane są na całym świecie. Swoją znakomitą opinię u odbiorców zawdzięczają solidnym materiałom użytym do ich produkcji, a także doskonałej precyzji wykonania. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że lampy Feiss polecane są jako produkty o najwyżej jakości, które użytkować można bez obawy o ich trwałość przez wiele lat. Jest to istotna zaleta szczególnie w odniesieniu do lamp ogrodowych narażonych na zmienne warunki atmosferyczne.

Lampy Feiss reprezentowane są zarówno przez małe lampki stołowe, kinkiety, ekskluzywne plafony, imponujące żyrandole, jak i lampy ogrodowe. Produkty firmy łączące klasykę z elegancją oraz nowoczesność z wysoką estetyką z pewnością znajdują miejsce w wielu aranżacjach. Marka skutecznie podąża za zmieniającymi się trendami w oświetleniu i w każdym sezonie uzupełnia swoją ofertę o ciekawe oprawy, na które czekają szukający nowości klienci.

Ponadczasowe lampy Feiss są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza. Równie dobrze sprawdzą się w przestrzeni użytkowej - na przykład w biurze, jak i w pomieszczeniach domowych - w salonie, sypialni, kuchni, a także w łazience. 

LAMPY FEISS W SKLEPIE NOVALAMP

Lampy Feiss to w naszym sklepie niemal pięćset produktów prezentujących szeroki wachlarz styli i funkcjonalności. Obok kinkietów przeznaczonych do oświetlania korytarzy, łazienek i pokoi znajdziecie lampy stojące podłogowe i nabiurkowe. Bez wątpienia największy wybór prezentują lampy sufitowe. Projektanci Feissa wyróżniają cztery podstawowe typy żyrandoli: w kształcie walca, kuli, wisiorka przypominającego popularny element biżuteryjny oraz żyrandole wieloramienne, często nawiązujące do tradycyjnego oświetlenia z ubiegłego wieku.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Feiss w naszym sklepie internetowym. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie

Less
Pokazano 1-24 z 527 pozycji