Lista produktów marki Elstead Lighting

Elstead Lighting to znana angielska firma zajmująca się w produkcją i dystrybucją stylowego oświetlenia. Posiada własne zaplecze techniczne, współpracuje z pracowniami projektowymi z całego świata. Jej potężne centra logistyczne znajdują się w trzech krajach. Wszystko to sprawia, że Elsead Lighting od kilkunastu lat stał się znaczącym graczem na rynku oświetleniowym. Firma w swojej ofercie posiada zarówno oświetlenie wewnętrzne, jak i zewnętrzne, lampy do salonu, kuchni, przedpokoju czy ogrodu lub oświetlające fasadę budynku. Cechą charakterystyczną produktów Elsead Lighting jest połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjnym rzemiosłem artystycznym oraz perfekcyjne podejście do detali. Elstead tworzy lampy w różnych stylach. W naszym sklepie znajdują się produkty zarówno w wiecznie modnym nurcie art deco, minimalistyczne loftowe i industrialne, modernistyczne czy wreszcie klasyczne, kute, nawiązujące do tradycji starych angielskich i francuskich dworów. 

ELSTEAD LIGHTING - OD KUŹNI DO PRODUKCJI LAMP

W roku 1686 powstała w Anglii niewielka kuźnia The Elstead Forge, która po jakimś czasie wyspecjalizowała się w produkcji okuć metalowych dla pojazdów konnych i elementów elewacyjnych. Na początku dwudziestego wieku zakład przekształcił się w wytwórnię wewnętrznych i zewnętrznych stylowych lamp oświetleniowych. 

Elstead Lighting zarejestrowana została w miejscowości Elstead Village w 1967 roku. Wytwórnia dynamicznie rozwijała się, w związku z tym po kilku latach przeniesiono ją do Alton. Dziś Elstead Lighting to światowej klasy producent oświetlenia z własnymi centrami logistycznymi i dziesiątkami kooperantów. Firma nie tylko posiada własną linię produkcyjną, ale jest także oficjalnym dystrybutorem sześciu znanych, amerykańskich producentów oświetlenia: Feiss, Flambeau, Hinkley, Kichler, Stiffel oraz Quoizel.

W 2018 roku firma stworzyła markę Designer’s Light Box, której podstawowym założeniem jest nawiązywanie współpracy pomiędzy producentem a projektantami wnętrz i architektami z całego świata. 

LAMPY ELSTEAD LIGHTING - SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Lampy Elstead Lighting sprzedawane są w kilkudziesięciu krajach. Legitymują się wszystkimi certyfikatami, które umożliwiają ich użytkowanie w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i na całym świecie. Firma posiada okazały showroom, w którym prezentuje się ponad 2700 opraw oświetleniowych. 

Lampy Elstead Lighting podzielić możemy na dwie główne grupy:

lampy wewnętrzne, wśród których znajdują się żyrandole, lampy podłogowe, plafony, lampy wiszące, lampy stołowe, ścienne i abażury. Produkty te wykonane zostały z zastosowaniem stali, aluminium, drewna, szkła i tworzyw sztucznych. Lampy Elstead Lighting występują głównie w bieli, czerni, brązie, miedzi, w kolorze złota i srebra,

lampy zewnętrzne oraz ogrodowe: słupki ogrodowe, latarnie, lampy wiszące, sufitowe, lampy ścienne i stojące. Wszystkie posiadają podwyższoną klasę szczelności, więc opady atmosferyczne, zmienna temperatura czy kurz nie mają wpływu na bezpieczeństwo i ich funkcjonowanie. Produkty wykonano z aluminium i stali nierdzewnej, co sprawia, że są odporne na działanie korozji, więc po latach eksploatacji prezentują się bardzo dobrze.

Lampy Elstead Lighting oferują bogactwo zastosowań i form estetycznych. Przypisać je możemy do nurtu o stylistyce artystycznej, country, a także tradycyjnej, tiffany i vintage. Lampy ogrodowe to klimaty: amerykański, przybrzeżny, tradycyjny, nowoczesny i angielski. 

LAMPY ELSTEAD LIGHTING W SKLEPIE NOVALAMP

W sklepie Novalamp znajduje się ponad 600 modeli lamp produkcji Elstead Lighting w wielu wersjach kolorystycznych, stylach i rozmiarach, które doskonale wpisują się w gust i wymagania naszych Klientów. Oświetlenie świetnie wkomponuje się we wnętrza o każdej aranżacji – zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Elstead Lighting w naszym sklepie internetowym. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Less
Pokazano 1-24 z 1040 pozycji