Lampy do ogrodu

Dzięki nam puścisz wodzę designerskiej fantazji i zaprojektujesz bajeczne oświetlenie zewnątrz budynków. Niską cenę produktów połączyliśmy z ich dużą różnorodnością. Wybierać możesz spośród setek niepowtarzalnych akcesoriów. Przygotowaliśmy wiszące lampy do ogrodu, wersje stojące oraz ponadczasowe kinkiety. W katalogach czekają setki propozycji w rozmaitych wariantach konstrukcyjnych oraz kolorystycznych. Zadbaliśmy o gamę aktualnie modnych produktów, ale znajdziesz również klasyczne lampy o ponadczasowym charakterze. Gości oraz domowników skutecznie oczarujesz m.in. oświetleniem w stylu retro. Im większe zakupy zrobisz, tym więcej zaoszczędzisz, przekonaj się sam!

Pokazano 1-24 z 2536 pozycji

Kinkiety

Kinkiety posiadają niedoceniany potencjał aranżacyjny. Niesłusznie, bo w projektach zewnętrznych potrafią nadać elewacji lub ogrodowi zupełnie innego wyglądu, pełniąc funkcję dekoracji. Tanim sposobem zmienisz design ściany, a przy okazji zapewnisz domownikom odpowiednią ilość światła. Co ważne, z Novalamp zrobisz to bez żadnych ograniczeń, ponieważ mamy produkty pasujące do różnych stylów. Możesz zdecydować się np. na kulisty kinkiet Kule Classic z aluminiowym korpusem oraz szklanym kloszem lub punktowy model Adela Midi o minimalistycznym, prostokątnym kształcie. Wybieraj spośród dziesiątek wersji zgodnie z własnymi upodobaniami!

Oświetlenie wiszące

Wiele osób nie wyobraża sobie bez nich aranżacji zewnętrznych powierzchni. Nie dziwi nas to, ponieważ wiszące lampy do ogrodu prezentują się bardzo efektownie. Poza tym pozwalają na komfortowe spędzenie czasu np. na tarasie, gdyż zapewniają optymalną ilość światła. Modele wiszące przyjmują rozmaite formy, ale zawsze skutecznie i przyjemnie dla oka rozpraszają światło. Możesz zdecydować się na wersję z odsłoniętą żarówką lub bogato zdobione klosze z elementami metalowymi. Wiele z nich posiada łatwą regulację wysokości, dzięki czemu produkty zamontujesz w praktycznie każdym miejscu. Wiszące lampy do ogrodu są dostępne w różnych kolorach. Wartym uwagi są także girlandy, np. z kolorową żarówką IP44 10m czarna 10 punktowa EKO6219 - Milagro.

Lampy stojące

Stojące lampy do ogrodu pełnią wiele funkcji. Wykorzystuje się je np. do oświetlenia wejścia, ale z powodzeniem poradzą sobie też w roli “wolnych strzelców” - rozmieszczone w losowych punktach lub jako dekoracja stref wypoczynkowych. Produkty przyjmują różne rozmiary. Łatwo znajdziesz zarówno niskie propozycje mierzące 25 cm, jak i wysokie modele liczące ponad 1,5 m. W katalogach posiadamy wiele nowoczesnych konstrukcji lub wersji retro, stylizowanych na uliczne latarnie znane z ubiegłego wieku, jak w modelu Wenecja K 5002/1/KW Czarny lub patyna IP43 - Su-ma. Oferowane produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów: stali, aluminium, poliwęglanów, szkła i tworzyw sztucznych, co przekłada się na wiele lat bezproblemowego użytkowania.