Lampy wiszące dziecięce

Pokój dziecka jest ważną przestrzenią w budowaniu dziecięcej wrażliwości i tożsamości. Dziecko już w wieku niemowlęcym zyskuje wielu umiejętności, maksymalnie eksplorując rzeczywistość. Istotne są barwy, kształty oraz światło zarówno sztuczne, jak i naturalne. Im dziecko starsze, tym światło odgrywa większą rolę z uwagi na samodzielne zabawy, prace kreatywne, aż wreszcie odrabianie lekcji. Lampy wiszące dla dzieci warto dopasować nie tylko kolorystycznie, ale z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pociechy. Oferujemy modele ozdobne, kolorowe i zachowane w nowoczesnym stylu. Lampy wiszące do pokoju dziecięcego zapewnią doskonałą widoczność w całym pomieszczeniu.

Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Kolorowe lampy wiszące do pokoju dziecięcego

Dostępne w naszej ofercie lampy wiszące do pokoju dziecięcego z powodzeniem uzupełnią aranżację dzieci w wieku przedszkolnym, także u starszych pociech, a nawet nastolatków. Stonowana kolorystyka i delikatne motywy ozdobne zmienią charakter wnętrza w przytulny i klimatyczny, dokładnie taki, jakiego oczekują najmłodsi. Lampy wiszące w każdym stylu można również dopasować do pozostałych propozycji dostępnych w naszej ofercie, gdzie proponujemy zarówno minimalistyczne projekty, lampy w stylu loftowym, klasyczne wzory, jak i designerskie rozwiązania o niebanalnych kształtach. Spójne oświetlenie jest szczególnie istotne w nowoczesnych aranżacjach, gdzie priorytetem pozostaje harmonia dodatków i kolorystyki. Dużym zainteresowaniem cieszą się lampy z kolekcji Beza. Białe wykończenie nie tylko świetnie wygląda w subtelnie urządzonym wnętrzu, ale również gwarantuje satysfakcjonującą ilość światła.

Lampa wisząca dla dziecka w wieku przedszkolnym

Najmłodsi z pewnością docenią elementy dekoracyjne, dzięki którym lampa wisząca w pokoju dla dziecka będzie wyjątkowa. Motyw gwiazdek na pojedynczym zwisie Aldex bądź żyrandolu z potrójną ilością źródeł światła wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny charakter. Równie intrygującym modelem są lampy wiszące z motywem motyli. Kolorowe serie Farfalla czy Kago świetnie sprawdzą się nie tylko u najmłodszych, ale i dzieci w wieku szkolnym. Lampa wisząca Owl w kształcie sowy bądź Miś to idealny dodatek do pokoju niemowlaka.

Lampy wiszące dziecięce o ciekawym kształcie

Do dyspozycji oddajemy również subtelne i delikatne lampy wiszące dziecięce z baletnicami, które z pewnością są spełnieniem marzeń niejednej dziewczynki. Dla nieco starszych dzieci proponujemy lampy zapewniające optymalną ilość światła, wsparcie w czasie zabaw i odrabianiu lekcji. Seria Amore z potrójnym zwisem lub multikolorowe klosze Tedy są proste, a jednocześnie bardzo oryginalne, dzięki czemu odnajdą się niemal w każdej aranżacji. Dla miłośników matematyki i liczb proponujemy intrygującą lampę Lugano. Wielokolorowy zwis pozostanie doskonałą dekoracją dziecięcego świata.

Filtruj

Cena

30,00 zł - 585,00 zł

Wykończenie

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności