Oświetlenie szynowe

Przygotowując asortyment naszego sklepu internetowego, zwracaliśmy szczególną uwagę na zaoferowanie innowacyjnego oświetlenia, zgodnego z najnowocześniejszymi trendami. Jednym z nich jest m.in. oświetlenie szynowe, stanowiące atrakcyjną kategorię produktową szynowych lamp sufitowych. Wyróżnia się ono specyficzną konstrukcją, przytwierdzającą lampy na długiej szynie. Dzięki temu, oświetlenie szynowe LED pozwala na stworzenie głównej, ogólnej instalacji w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Ze względu na nowoczesność i unikatowy styl, takie oświetlenie wykorzystywane jest jednak także w różnych innych wnętrzach, biurach, sklepach czy restauracjach. Lampy szynowe stały się ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lamp sufitowych z tego względu, że prezentują się elegancko, minimalistycznie i ciekawie. Doskonale wpisują się w klimat nowoczesnych, prostych wnętrz firmowych i domowych.

Pokazano 1-24 z 253 pozycji

Lampy szynowe - ciekawe oświetlenie

Prezentowana przez nas oferta oświetlenia szynowego została przygotowana w bardzo kompleksowy sposób, tak by gwarantować w jednym miejscu wybór wszystkich niezbędnych elementów, potrzebnych do stworzenia podstawowej instalacji oświetleniowej. Udostępniamy bogatą kolekcję opraw do szynoprzewodów z linii TRACK LIGHT, szynoprzewody, łączniki oraz różne rodzaje profili. Lampy szynowe dają wiele możliwości montażu. W kategorii znalazły się wszystkie elementy, które będą w stanie połączyć ze sobą wiele rodzajów profili i opraw, tworząc spójną całość. Takie możliwości oświetlenia szynowego zapewniają stworzenie podstawowego oświetlenia dla dużych pomieszczeń biurowych, sklepowych czy domowych. Pozwoli ono na skupienie światła w wybranym miejscu.

Oświetlenie szynowe w salonie 

Salon to jedno z największych pomieszczeń w każdym mieszkaniu i domu, gdzie doskonale sprawdza się oświetlenie szynowe. Jest ono nowoczesnym rozwiązaniem, które gwarantuje modny, stylowy i ciekawy efekt. Nowoczesne profile znajdą zastosowanie jako oświetlenie szynowe w salonie, dbające też o niepowtarzalny design. W asortymencie wyróżniamy profile EYE FLEX charakteryzujące się bardzo oryginalnym, wygiętym kształtem. Poszukując lampy szynowej w prostszym stylu, polecamy profile z serii EYE SUPER. Kolekcje te dostępne są w najmodniejszych odcieniach kolorystycznych – czerni i bieli, dzięki czemu wpasują się w wystrój każdego wnętrza. Oświetlenie szynowe w salonie podkreśli charakter aranżacji, wprowadzając jeszcze bardziej nowoczesny styl. W kategorii lamp sufitowych oferujemy również lampy klasyczne, z abażurem czy też industrialne.