Oprawy schodowe i przypodłogowe

Rynek sprzętu oświetleniowego w Polsce oferuje klientom naprawdę wiele różnorodnych możliwości, efektownie wpływających zarówno na atmosferę panującą w pomieszczeniu, jak i jego wizualny odbiór. Niezależnie, jaki rodzaj lampy wybierzesz, powinna ona łączyć w sobie funkcjonalność oraz walory dekoracyjne. Doskonałym tego przykładem są lampy przypodłogowe. W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele różniące się między sobą nie tylko kształtem, ale także barwą światła, dzięki czemu z łatwością dopasujesz oświetlenie do indywidualnych preferencji oraz stylu, w jakim urządziłeś domowe przestrzenie czy pomieszczenie usługowe. Niemniej zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, gdyż zamówisz u nas również lampy wiszące, sufitowe, a nawet oświetlenie szynowe.

Pokazano 1-24 z 63 pozycji

Dlaczego warto zainwestować w lampy schodowe?

Lampy przypodłogowe to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji oświetlenia domowych przestrzeni, lecz nie tylko! Można je wykorzystać w celu oświetlenia stopni, podestów, ale także holu, przedpokoju czy przydomowej werandy. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala na bezpiecznie poruszanie się pomiędzy piętrami oraz pokojami bez każdorazowego zapalania oświetlenia sufitowego. Lampy schodowe bardzo często są wyposażone w czujniki ruchu, tym samym uchodząc za nieco bardziej ekonomiczną propozycję oświetlenia. Co więcej, warto wspomnieć o ich walorach dekoracyjnych, gdyż mogą również wpłynąć na estetykę oraz wizualny odbiór pomieszczenia, służąc jako oświetlenie dodatkowe bądź główne. Oczywiście przed bezpośrednim zakupem należy wziąć pod uwagę m.in. styl, w jakim zostało urządzone pomieszczenie, jaki kształt lamp przypodłogowych będzie komponował się z pozostałym wyposażeniem wnętrz, a także wymogi budowlane związane z montażem opraw przypodłogowych.

Lampy przypodłogowe a barwa światła

Lampy schodowe dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego różnią się między sobą nie tylko kształtem, ale także barwą światła. Oferujemy zarówno modele gwarantujące żółte, białe, jak i neutralne oświetlenie. Na jaki model warto się zdecydować? Jeśli lampy przypodłogowe mają uzupełniać wnętrze kuchni bądź sypialni, najlepiej postawić na oświetlenie o żółtej barwie, gdyż efektywnie wpłynie ono na atmosferę panującą w pomieszczeniu. Z kolei lampy o barwie białej oraz neutralnej najwięcej korzyści przyniosą w biurze czy gabinecie, wpływając nie tylko na estetykę wystroju wnętrz, ale także efektywność podczas pracy. Podobnie jak w celu oświetlenia stopni oraz progów kierujących do dalszej części domu, gwarantujących bezpieczeństwo przemieszczania się w dzień, jak i w nocy.

Lampy schodowe - jaki kształt wybrać?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w naszym sklepie internetowym znajdziesz lampy przypodłogowe okrągłe oraz kwadratowe. Nie da się ukryć, że modele o okrągłym kształcie, takie jak Oti czy Persena, są ponadczasowe i z pewnością nigdy nie wyjdą z mody. Jeśli jednak cenisz nowoczesność, to zdecydowanie warto zastanowić się nad lampami schodowymi kwadratowymi, które coraz częściej łączą funkcjonalność z estetyką. Doskonałym przykładem jest oprawa Stavri dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych, która sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym.

Filtruj

Cena

30,00 zł - 165,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności