Kule ogrodowe

Oferta Novalamp to kompleksowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Przygotowując widoczny na stronie bogaty asortyment, zwracaliśmy szczególną uwagę na różnorodne, funkcjonalne lampy o nietuzinkowym, ale i klasycznym designie. W kolekcji lamp ogrodowych można więc znaleźć również kule, stanowiące ciekawą formę oświetlenia dekoracyjnego. Wyróżnia się ono prostą, klasyczną konstrukcją, która jednocześnie prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Kule ogrodowe to najlepszy sposób na stworzenie indywidualnej, beztroskiej strefy komfortu. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku ogólnego oświetlenia przestrzeni ogrodowej wokół budynku, jak i wydzielenia konkretnego, spokojnego miejsca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Lampa ogrodowa w formie kuli łączy w sobie niezwykłą funkcjonalność z wyjątkowymi walorami estetycznymi. Doskonale sprawdzi się jako odpowiednie oświetlenie tuż po zmroku, tworząc przepiękną, oświetloną przestrzeń zewnętrzną wokół domu, jak i dekoracyjny dodatek wpływający na wizualny odbiór ogrodu.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Kule do ogrodu – dekoracyjne oświetlenie tworzące niesamowity klimat

W ofercie udostępniamy kule świecące do ogrodu wyróżniające się nowoczesnym, minimalistycznym projektem i najwyższą jakością wykonania. Świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeni ogrodowej wokół budynków, jak i na balkonie, tarasie czy przy altanie. W celu uzyskania jeszcze lepszego efektu polecamy całą kolekcję lamp ogrodowych, dostępnych w naszym sklepie internetowym. Pozwoli to na kompleksowe wyposażenie przestrzeni zewnętrznej, wykorzystując różne rozmiary opisywanych lamp. Oświetlenie ogrodowe w postaci kul to tylko jedne z wielu możliwości oświetlenia zewnętrznego, jakie prezentujemy w naszym sklepie. Warto wybrać też m.in. wiszące lampy ogrodowe.

Kule świecące do ogrodu – stylowe oświetlenie zewnętrzne

Lampa ogrodowa w formie kuli dostępna jest w naszej ofercie w wielu rozmiarach, co pozwala na stworzenie unikatowego i stylowego oświetlenia zewnętrznego. Dzięki różnym wymiarom kloszy, poustawianych w różnej odległości od siebie, przestrzeń będzie prezentowała się bardzo oryginalnie i elegancko. W asortymencie można znaleźć minimalistyczne, małe kule do ogrodu, jak i modele XL. Jest to doskonale rozwiązanie w celu oświetlenia większej partii trawnika czy ścieżki ogrodowej. Proponujemy m.in. modele lamp stojących Alekule do rozświetlenia niskiej partii zieleni w ogrodzie, czy też kule Gaja do oświetlenia tarasu.

Lampa ogrodowa - kula. Gwarancja najwyższej jakości

Oferowane przez nas kule do ogrodu zachwycą nie tylko prostym, klasycznym designem, ale także najwyższą jakością wykonania. Lampa ogrodowa kula Gaja, dostępna w naszym asortymencie to luksusowy produkt stworzony z trwałego materiału odpornego na uszkodzenia oraz wszelkie warunki atmosferyczne. Dzięki temu lampa ogrodowa w postaci kuli posłuży przez bardzo długi czas, gwarantując solidność i wytrzymałość. W kolekcji uwzględniliśmy także wspomniane modele z serii Alekule, które wykonane zostały z poliwęglanu i szkła akrylowego.

Filtruj

Cena

60,00 zł - 915,00 zł

Promocja %

Wykończenie

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności