Kule ogrodowe

Pokazuje 1-13 z 13 produkt(ów)

Piękne i nowoczesne lampy ogrodowe kule

Eleganckie i niezwykle dekoracyjne kule oświetleniowe do ogrodu cechują się licznymi walorami estetycznymi oraz dużą funkcjonalnością. Nie skupiają, lecz rozpraszają światło, dzięki czemu pozwalają uzyskać efektowne doświetlenie dowolnej powierzchni i tym samym stworzenie niepowtarzalnego nastroju. Ten oryginalny dodatek nie tylko skutecznie rozświetla przestrzeń wokół, ale również pełni rolę niebanalnej ozdoby.

Czytaj więcej

Lampy ogrodowe o kształcie kuli są dostępne w szerokiej gamie rozmiarowej, dzięki czemu bez trudu można dopasować ich wielkość do własnych potrzeb i wymagań. Charakteryzują się szybkim i wygodnym montażem oraz prostotą obsługi. Zostały wykonane z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów i komponentów, gwarantujących trwałość i funkcjonalność produktów na długi czas. Są ponadto objęte wieloletnią gwarancją. Zapewniamy atrakcyjne, bardzo konkurencyjne kosztowo lampy. Ceny kul ogrodowych w naszym sklepie zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za sztukę.

Lampy kule ogrodowe zasilane słońcem

Proponujemy kule ogrodowe solarne oraz zasilane kablem. Pierwsze ładują się samoistnie, czerpiąc energię ze słońca w ciągu dnia, natomiast po zapadnięciu zmroku samoczynnie włączają się, wykorzystując w tym celu specjalne czujniki zmierzchu. Jako że kula ogrodowa solarna nie wymaga zasilania zewnętrznego, jest bardzo ekonomicznym, a przy tym ekologicznym i wydajnym rozwiązaniem. Pozwala oszczędzać prąd, a także zapewnia dużą elastyczność i dowolność w kwestii rozmieszczenia i aranżacji, dzięki brakowi okablowania. Niektóre modele można nawet umieścić w oczku wodnym lub basenie, gdzie z powodzeniem będą się unosić na wodzie i pięknie świecić w nocy.

Lampy ogrodowe kule stojące zasilane energią elektryczną gwarantują z kolei silne światło bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz umiejscowienie. Zapewniają intensywne oświetlenie o dowolnej porze dnia i nocy.

Oferowane w naszym sklepie tanie kule ogrodowe są wytrzymałe na wilgoć i niskie temperatury, dlatego też bez problemu spełniają swą funkcję również podczas deszczu, burzy, a nawet mrozu czy śniegu. Są także odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu nie żółkną i nie zmieniają swego wyglądu pod wpływem słońca.

Lampy kule do ogrodu i nie tylko

Lampy w kształcie kul przeznaczone są przede wszystkim do ogrodów, na tarasy albo balkony, jednakże z powodzeniem sprawdzą się również w innych miejscach. Znajdą zastosowanie jako nowoczesne i oryginalne oświetlenie salonu, sypialni czy innego pomieszczenia w domu i mieszkaniu. Lampki zewnętrzne kule znakomicie prezentują się jako wyposażenie ogrodowe domów prywatnych, ale równie dobrze wyglądają w kawiarnianych i restauracyjnych ogródkach czy też jako ozdoba i oświetlenie terenów przed domami weselnymi, pensjonatami, hotelami czy innego rodzaju ośrodkami wypoczynkowymi. Mogą być również doskonałą ozdobą wesela lub innego przyjęcia w plenerze, a także wieczornej sesji zdjęciowej, np. ślubnej, narzeczeńskiej czy z dziećmi.