Lista produktów marki Kichler

Marka Kichler powstała w 1938 w Cleveland w Stanach Zjednoczonych jako mała firma zajmująca się oświetleniem dekoracyjnym. Obecnie Kichler tworzy znane na światowych rynkach, absolutnie unikatowe i nowoczesne oświetlenie przeznaczone do pomieszczeń oraz elewacji i ogrodów. Projektanci lamp pokojowych i ogrodowych czerpią inspirację z tradycyjnych XIX- i XX-wiecznych wiktoriańskich lamp naftowych oraz modernistycznych wzorców modnych w połowie XX wieku. Kierownictwo firmy podkreśla, że Kichler ciągle dąży do podnoszenia jakości produkcji. Bogata oferta lamp o różnym przeznaczeniu powoduje, że bez trudu znaleźć można w naszym sklepie odpowiedni wzór. Nowoczesny design i klasyczne style powodują, że produkty firmy Kichler wpadają w oko i doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu. 

W produkcji lamp firma stosuje szeroki wachlarz materiałów: drewno, metal, stal, tkaniny na abażury, a także aluminium i tworzywa sztuczne. Oprócz klasycznych wzorów, w ofercie Kichlera znajdziemy również pozycje najnowocześniejsze o charakterze industrialnym. To odpowiedź firmy na stale rosnące zainteresowanie powierzchniami loftowymi, czyli poprzemysłowymi wnętrzami o wystroju minimalistycznym.

KICHLER - OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE RETRO

Odpowiednia oprawa oświetleniowa zmienia estetykę przestrzeni zewnętrznych. Lampy Kichler ogrodowe i elewacyjne, najczęściej wzorowane na stylu wiktoriańskich lamp gazowych, to przede wszystkim kinkiety ścienne, oprawy sufitowe i lampy słupkowe. Lampy ogrodowe Kichler słyną z bardzo wysokiej odporności na wpływ czynników zewnętrznych, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Elementy konstrukcyjne lamp odlewane są z żeliwa lub brązu. To masywne produkty, niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na rdzę i silny mróz. Poza tym ich niepowtarzalne wzory wprowadzają na taras lub w alejkę ogrodową atmosferę stylowego piękna, solidności i bezpieczeństwa.

KICHLER - GLAMOUR I NIE TYLKO

Lampy Kichler charakteryzują się ponadczasową klasyką, która doskonale wkomponuje się zarówno w styl retro, jak i industrialne aranżacje. Ciekawe elementy lamp, wykonane z precyzją i zaangażowaniem, idealnie sprawdzą się jako niepowtarzany element dekoracyjny każdego wnętrza. Dbałość o detale, odważne projekty, nieprzeciętne formy to rozwiązanie dla każdego miłośnika nietuzinkowego oświetlenia.

Lampy Kichler w stylu glamour zasługują na szczególną uwagę. Najlepszym przykładem jest ażurowa kolekcja Silver Coral, w której połączenie bieli i srebra pozwoliło uzyskać projektantom niezwykle lekkie, a zarazem ciekawe oprawy pasujące nie tylko do aranżacji retro. Możemy je wykorzystać również we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim lub w celu przełamania surowości industrialnego loftu.

LAMPY KICHLER W SKLEPIE NOVALAMP

Lampy Kichler to prawie trzysta różnorodnych produktów oferowanych przez nasz sklep. Przeglądając naszą ofertę każdy amator klasycznych lub nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych znajdzie na pewno coś pasującego do wnętrza, które chce urządzić. 

Lampy Kichler pod względem stylu podzielić można na trzy podstawowe grupy:

oświetlenie elewacyjne i ogrodowe w stylu wiktoriańskim,

lampy do wnętrz inspirowane stylem glamour, art deco i modernizmem,

nowoczesne lampy loftowe.

W odniesieniu do formy i funkcji, nasze lampy Kichlera to przede wszystkim:

kinkiety elewacyjne i lampy sufitowe zewnętrzne (Ashlandbay, Halleron, Franceasi, Tournai, Beacon Square, Suri, Ventian Rain, Riverwood, Ashlanbay, Argyle, Bay Shore, Tangier, Bridge Point, Royal Marine, Vandalia, Sringfield i in.),

lampy zewnętrzne wiszące (Ashlandbay, Bridge Point, Halleron, Tournai, Vandalia, Beacon Square, Luverne, Lyndon, Valentian Rain, South Hope i in.),

lampy ogrodowe słupkowe (Ashlanbay, Halleron, Tangier, Tournai, Luverne, Lyndon, South Hope, Riverwood), 

lampy wiszące wewnętrzne (Brinley, Cayden, Celestial, Cirus, Cobson, Rocklyn, Sayre, Hatteras Bay, Ahrendale, Rosalie, Piper, Crystal Skye, Emory, Lacey i in.)

kinkiety (Crystal Skye, Rosalie, Piper, Taulbee, Moxie, Ahrendale, Cobson, Celestial, Lacey, Cora, Hendrik, Jasper, Freeport, Zolon, Chalkboard, City Loft, Saldana, Cirus, Roswell, Waverly, City Lights, Brinley, Aleeka i in.).

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Kichler w naszym sklepie internetowym. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie

Less
Pokazano 1-24 z 260 pozycji