Plafony z czujnikiem ruchu

Z pewnością każdemu niejednokrotnie zdarzyło się wyjść z domu i nie zgasić światła, co wiązało się z niepotrzebnym, wielogodzinnym zużywaniem prądu. Często powtarzającą się sytuacją jest także brak możliwości włączenia światła np. z powodu zajętych rąk i konieczność przebywania w ciemności. Rewelacyjnym rozwiązaniem są plafony z czujnikiem ruchu, które nie tylko są niezwykle praktyczne, ale także mogą generować rzeczywiste oszczędności. Szukając wysokiej jakości, w pełni automatycznej plafoniery z czujnikiem ruchu, warto sięgnąć po sprawdzonych dostawców. Taki jest właśnie internetowy salon oświetlenia Novalamp. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką ofertą plafonów z czujnikiem.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Plafoniery z czujnikiem ruchu – sposób na nowoczesną aranżację

Plafony od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie powinno to w żaden sposób dziwić. Dzięki charakterystycznej budowie (niski profil) mogą przylegać bezpośrednio do sufitu, co sprawia, że są to jedne z najbardziej uniwersalnych, nowoczesnych i dyskretnych źródeł światła. Dziś plafony, w tym także plafoniery z czujnikiem ruchu, można spotkać nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także obiektach użyteczności publicznej, biurowcach czy apartamentowcach. Jest to też doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie umieszczenie tradycyjnej, wiszącej lampy jest niemożliwe np. w przypadku niskich pomieszczeń. Plafony doceniane są także za jakość światła – rozproszone jednakowo oświetli całą przestrzeń. Do najbardziej praktycznych lamp sufitowych zaliczane są przede wszystkim plafony z czujnikiem.

Plafon z czujnikiem ruchu – pełna automatyzacja

Plafon z czujnikiem ruchu posiada najważniejsze dwie cechy: automatyczne włączanie oraz automatyczne wyłączanie. Dzięki pierwszej z wymienionych można znacznie podnieść bezpieczeństwo użytkowania np. piwnic czy ciasnych korytarzy, a dodatkowo samo korzystanie z nich będzie o wiele bardziej komfortowe. Z kolei pełna automatyzacja wyłączania zapewnia oszczędność prądu (w tym domowego lub firmowego budżetu) oraz samych źródeł światła, których żywotność znacznie wzrasta.

Plafon z czujnikiem – czy można użyć czujnika zewnętrznego?

Zamiast zaopatrywać się w plafony ledowe z czujnikiem ruchu, można teoretycznie użyć zewnętrznego czujnika. Rozwiązanie to jednak ma swoje wady. Przede wszystkim takie rozwiązanie obarczone jest koniecznością wykonania niewielkich prac remontowych m.in. kucia i malowania. Plafon z czujnikiem ruchu nie generuje żadnych dodatkowych czynności oprócz samej wymiany lampy sufitowej (jeżeli jakaś już jest). Należy jedynie pamiętać, by podłączeniem plafonu z czujnikiem zajął się zawodowy elektryk. Wszelkie informacje dot. montażu zawsze zawarte są w instrukcji dołączonej do plafonów.

Plafony ledowe z czujnikiem ruchu – bogata oferta

Dokładamy wszelkich starań, by oferować swoim Klientom stylowe plafoniery z czujnikiem ruchu wyróżniające się klasycznym lub nowoczesnym designem. Proponujemy produkty jedynie od sprawdzonych, cenionych w branży marek, które są gwarantem otrzymania plafonów z czujnikiem, czy innego oświetlenia, najwyższej próby. Na szczególną uwagę zasługuje Plafon Kasai Sensor 2-punktowy sufitowy firmy Nowodvorski, gdyż odznacza się znakomitym wykonaniem ze stali niklowej oraz zasięgiem do 8 metrów. W naszych propozycjach znajdują się także fantastyczne plafoniery renomowanej, polskiej marki Milagro.

Stylowe plafony z czujnikiem ruchu – wysokiej jakości lampy od Novalamp

Plafony z czujnikiem ruchu z oferty internetowego salonu oświetlenia Novalamp rewelacyjnie sprawdzą się m.in. w przedpokoju, korytarzu, na schodach domu czy mieszkania. W każdym z tych miejsc będą stanowić elegancki dodatek aranżacyjny. Co więcej, modele z tej kategorii będą idealnym uzupełnieniem przestrzeni w dowolnym stylu, z naciskiem na styl minimalistyczny, skandynawski, eklektyczny i industrialny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania nie tylko z naszej oferty plafonów ledowych z czujnikiem ruchu, ale także pozostałego asortymentu m.in. lamp stojących, opraw schodowych, przypodłogowych oraz oświetlenia dekoracyjnego.

Filtruj

Cena

120,00 zł - 435,00 zł

Wykończenie

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności

Czujnik ruchu