Oprawy ogrodowe elewacyjne

Odpowiednio podkreślona elewacja budynku jest ważnym krokiem w stronę osiągnięcia stylowej i eleganckiej aranżacji wokół domu. Drugim z nich jest zadbanie o zewnętrzne oświetlenie, które buduje odpowiedni klimat i dodaje elewacji charakteru. W sklepie Novalamp prezentujemy m.in. oprawy elewacyjne LED. Wspomniana kategoria składa się z lamp zaprojektowanych w sposób stylowy i nowoczesny, a jednocześnie bardzo funkcjonalnych. Szeroki wybór pozwoli na dobranie oświetlenia zewnętrznego współgrającego z kolorystyką bądź stylem elewacji budynku. Lampy fasadowe dostępne są w innowacyjnych formach, ciekawych kształtach i najmodniejszych odcieniach, takich jak szarość, biel i czerń. Zapewniają ciepłą barwę światła, która w przepiękny sposób tworzy klimatyczne oświetlenie wokół domu tuż po zmroku.

Pokazano 1-24 z 144 pozycji

Lampy elewacyjne LED – klimatyczne oświetlenie wokół budynku

Oprawy elewacyjne można montować na ścianach budynków i ogrodzeń. Oferowane przez nas modele lamp, takie jak oprawa kwadratowa Mavra czy oprawa 2-punktowa Lotus to nowoczesny design w połączeniu z nastrojowym, lekko przytłumionym światłem. Dzięki temu, nowoczesne lampy elewacyjne LED to uniwersalne rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w przestrzeni nowoczesnych, jak i klasycznych budynków. Ich instalacja całkowicie odmieni przestrzeń zewnętrzną, czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną i oryginalną. Oprawy elewacyjne doskonale będą współgrać z lampami dekoracyjnymi ogrodowymi, dostępnymi w naszej szerokiej ofercie. Warto dobrać je tak, aby tworzyły ciekawy komplet.  

Lampy fasadowe - stylowe i praktyczne oświetlenie 

Dostępne w naszym sklepie internetowym lampy elewacyjne LED to oświetlenie zapewniające mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Główne zastosowanie to ogólny teren przydomowy, gdzie oprawy uatrakcyjnią cały budynek. Co więcej, lampy fasadowe świetnie sprawdzą się jako oświetlenie ścieżek wzdłuż budynku, balkonów, tarasów, altan czy podświetlenie wejścia do domu. Prezentowane przez nas oprawy elewacyjne z serii Raftis dostępne są w różnych wersjach, różniących się liczbą lampek punktowych. Dzięki temu szeroki wybór umożliwia dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb i upodobań.  

Filtruj

Cena

60,00 zł - 300,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności