Lampy zewnętrzne solarne

Lampy zewnętrzne zasilane energią słoneczną to świetny sposób na oszczędzanie energii, pieniędzy oraz środowiska. Wykorzystują one ogniwa słoneczne do zbierania światła słonecznego, które jest następnie zamieniane na energię elektryczną zasilającą oświetlenie LED na zewnątrz. Ten rodzaj oświetlenia jest idealny do ogrodów, tarasów i chodników, ponieważ zapewnia jasne światło bez konieczności korzystania z tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Jak działają lampy zewnętrzne solarne?

Lampy zewnętrzne solarne działają w dwóch etapach. Najpierw panel słoneczny zbiera energię słoneczną i przetwarza ją na energię elektryczną. Energia ta jest przechowywana w akumulatorze do czasu, gdy będzie potrzebna. W drugim etapie, kiedy jest już wystarczająco ciemno, aby można było użyć lamp, energia elektryczna z akumulatora jest wykorzystywana do zasilania lamp emitujących światło. Solarne lampy zewnętrzne są stosunkowo łatwe w instalacji i nie wymagają okablowania ani innych skomplikowanych ustawień. Wystarczy zamontować lampę w miejscu, gdzie w ciągu dnia będzie otrzymywała pełne światło słoneczne. Lampa będzie następnie zamieniają energię słoneczną na elektryczną, która zasila oświetlenie LED w nocy.

Większość solarnych lamp zewnętrznych ma wbudowane czujniki i timery, dzięki czemu są jeszcze bardziej wydajne. Czujniki wykrywają ciemność, co powoduje, że lampa włącza się o zmierzchu i wyłącza rano. W ten sposób zapewniasz sobie maksymalne wydajność energetyczną i maksymalne oszczędności na rachunkach za prąd. Ponadto lampy zewnętrzne zasilane energią słoneczną są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wykorzystują energii elektrycznej wytwarzanej z paliw kopalnych. Lampy zewnętrzne zasilane energią słoneczną mają wiele do zaoferowania właścicielom domów. Nie tylko zapewniają jasne światło bez konieczności korzystania z tradycyjnych źródeł energii elektrycznej, ale są też energooszczędne, opłacalne i przyjazne dla środowiska. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić energię i pieniądze, a jednocześnie uatrakcyjnić swoją przestrzeń życiową na zewnątrz, lampy zewnętrzne zasilane energią słoneczną mogą być idealnym rozwiązaniem.

Jakie lampy solarne znajdziesz w naszej ofercie?

Oferujemy lampy solarne od sprawdzonych producentów oświetlenia. W katalogach są dostępne lampy ogrodowe solarne marek Milagro, OneLight czy Su-ma. Wybrane modele występują w różnych wariantach kolorystycznych. Są zaprojektowane z dużym naciskiem na ergonomię i pomimo specyfiki produktu, również na design.

Filtruj