Lista produktów marki Aldex

Aldex od 1981 roku jest producentem oferującym szeroką gamę produktów oświetleniowych w tym prawie 1000 modeli żyrandoli, kinkietów, plafonier, lamp podłogowych i nocnych wykonywanych jedynie w Polsce i z polskich komponentów. Przy ogromnej dbałości o detale i sam proces produkcji Aldex wprowadza do asortymentu produkty z elementami chromowanymi, drewnianymi oraz pokrytymi tkaniną tak, aby dostarczyć klientowi wyrób z rodzimego rynku, o najwyższej jakości. Firma jest także laureatem wielu prestiżowych nagród takich jak: Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play, Polski Sukces. Katalog produktów podzielony jest na czytelne kategorie, z których może wybierać klient, są to między innymi: lampy Aldex klasyczne, lampy nowoczesne, lampy loftowe i świecznikowe, lampy dziecięce i młodzieżowe oraz lampy do jadalni. Producent lamp Aldex.

Lampy Aldex

Prezentujemy Państwu w naszym asortymencie wyjątkowego producenta lamp jakim jest firma Aldex. Z wielkim podziwem przyglądamy się dynamicznemu progresowi marki Aldex, która co roku przedstawia swoje bieżące kolekcje lamp. Można bez dwóch zdań uznać, że firma stała się istotnym producentem oświetleniowym w Europie, którego towary docenili nie tylko Polacy, ale w dodatku klienci w całej Europie. Lampy Aldex eksportowane są do wielu krajów.

Lampy firmy Aldex cechuje idealny design wzorowany na bieżących trendach, wysokiej jakości tworzywa , a również zawsze wysoka jakość wykonania, poprzedzona kontrolą jakości na każdym etapie produkcji. Ogromnym plusem firmy Aldex jest rozległa oferta asortymentu. Przeglądając katalog firmy Aldex możemy wybrać oświetlenie do całego domu.

Producent Lamp Aldex

Przykładamy wagę do tego, aby jak największa oferta lamp Aldex znajdowała się bezpośrednio w naszym magazynie. Wskutek czego nasi klienci mają pewność błyskawicznej realizacji zamówień. 

Oferta lamp Aldex jest obszerna. Lampy firmy Aldex cechuje duża nowoczesność, ponieważ producent odważnie sięga po materiały, które wcześniej nie były używane do produkcji lamp, czyniąc je wyjątkowymi.

Produkujemy nowoczesne lampy w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Nasze oświetlenie doskonale wkomponuje się we wnętrza w każdym stylu – zarówno klasycznym, jak i innowacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą kolekcją lamp Aldex w naszym sklepie on-line. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać właściwe oświetlenie.

Pokazano 1-24 z 638 pozycji