Lampy ogrodowe stojące

Lampy ogrodowe stojące

Pokazuje 1-60 z 202 produkt(ów)

Każdy ogród zyska na wyglądzie pod warunkiem, że zostanie odpowiednio wyeksponowany. Piękne nasadzenia, ozdobne kwiaty, trawy, krzewy warto podkreślić inwestując w lampy ogrodowe stojące. To wydatek, który opłaci się nie tylko pod kątem estetycznym, ale też praktycznym. Na zawsze będzie można zapomnieć o ciemnym ogrodzie, który tuż po zmroku nie zachęcał do tego, by w nim wypoczywać. Lampy stojące ogrodowe są niezwykle praktyczne, gdyż zwiększają nasze bezpieczeństwo. Dzięki nim po zmroku nie potkniemy się o nic w ciemnościach. Oświetlony ogród zniechęci również złodziei, którzy łatwo wywnioskują, że posiadłość jest zamieszkana i dobrze pilnowana.

Lampa ogrodowa stojąca

Czytaj więcej

Każda lampa ogrodowa stojąca ma nieco inny kształt, a zatem daje inną wiązkę światła i nadaje ogrodowi inny charakter. Niektóre są niskie, ledwie wystające ponad ziemię, inne przybierają kształt różnych rozmiarów kuli, dając bardzo dużo miękkiego, mlecznego, rozproszonego światła. Kule obecnie stanowią szczyt mody, najczęściej aranżuje się nimi ogrody weselne, ale coraz częściej pojawiają się też w przydomowej zieleni. Lampy ogrodowe stojące wysokie często stylizuje się na uliczne latarnie. Mogą dodać ogrodowi wielkomiejskiego stylu lub nadać zieleni nutkę romantyzmu. Te wyglądem przypominające naftowe latarnie z pewnością nadawać się będą do ogrodów zaaranżowanych w klimacie romantycznej oranżerii. Zazwyczaj takie ogrody pełne są liściastych drzew i krzewów oraz kompozycji z pnących róż i winorośli. Zdobione lampy z dużą liczbą giętych i malowanych elementów z pewnością podkreślą magiczny charakter takiej przestrzeni.

Stojące na działkach nowoczesne lampy ogrodowe stojące mogą też mieć bardzo minimalistyczny wygląd. Będą pasować do wysokich traw i iglastych drzew czy krzewów. Zazwyczaj mają bardzo proste kształty i bardzo różne wysokości, więc można łatwo zróżnicować je tak, by nie dominowały nad ogrodem. Z pewnością będą dobrze pasować do często używanych w takich ogrodach kamieni ozdobnych, betonowych elementów podjazdu oraz drewnianego tarasu.

Bez względu na design, na ogół każda lampa ogrodowa stojąca cechuje się napięciem w wysokości 230 V oraz gwintem żarówki E27. To standard, który powinien zapewnić wygodę korzystania oraz efekt jasnego ogrodu nawet nocą. Lampy do ogrodu stojące zazwyczaj są czarne lub w odcieniu patyny, mogą być stworzone z aluminium, szkła akrylowego czy poliwęglanu. Dzięki tym materiałom lampy do ogrodu stojące to niezwykle lekkie produkty, przez co łatwo je przetransportować i osadzić w ziemi bez użycia wielkiej siły. To duży plus, bo nawet osoby niewprawne w pracach domowych poradzą sobie z ich montażem.

Lampy stojące do ogrodu wnoszą niezwykle dużo światła, jest jednak jeden warunek – muszą zostać zakupione w większej liczbie, ponieważ pojedyncze punkty świetlne zgubią się na tle zieleni i nie dadzą pożądanego efektu. Oświetlenie ogrodowe stojące podkreśla nie tylko walory roślin, drzew, krzewów, ale też obrys domu. Bez niego budek w nocy staje się niewidoczny. Dzięki lampom, o zmroku bryła naszego domu zostaje pięknie podkreślona, o ogród zostaje wydobyty z ciemności. Posesja staje się widoczna i wygląda na zadbaną, umożliwiając osobom z zewnątrz łatwiejsze dotarcie pod wskazany adres.

Lampy stojące do ogrodu

Lampy do ogrodu stojące w pobliżu ganku to absolutne minimum, jakie każdy właściciel domu powinien sobie sprawić. O ile z ogrodu zielonego korzysta się głównie latem, gdzie słońce zachodzi późno, więc długo jest jasno, tak w ganku z oświetlenia korzysta się przez cały rok. Trudno wyobrazić sobie wychodzenie z domu na oblodzone schody w ciemnościach, które od listopada do lutego zapadają już w okolicy godziny osiemnastej.

Ceny lamp ogrodowych stojących wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za sztukę. Oprócz tego proponujemy czasowo ograniczone promocje, które mogą znacząco obniżyć pierwotną cenę. Tanie lampy ogrodowe stojące nie są rzadkością w naszym asortymencie niezależnie od obowiązujących obniżek. Staramy się wprowadzić dużą różnorodność także pod tym kątem.

Wszystkich zainteresowanych stylowymi lampami do ogrodu zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Na pytania dotyczące produktów odpowiemy podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Służymy też pomocą przy wyborze.