Kinkiety

Oryginalne oświetlenie, wysoka jakość oraz niestandardowy design - to tylko jedne z wielu cech kinkietów wewnętrznych, których wykorzystanie nie ogranicza się właściwie do żadnego pomieszczenia. To uniwersalne rozwiązanie chętnie stosowane jest przez naszych klientów, którzy cenią sobie atrakcyjne ceny oraz zaprojektowane do codziennego użytkowania produkty dostępne na stronie Novalamp. Szukasz estetycznych, a do tego wszechstronnych kinkietów schodowych? Koniecznie sprawdź dostępną ofertę i zaaranżuj strefę komfortu w swoich 4 ścianach!  

Pokazano 1-24 z 2913 pozycji

Kinkiety wewnętrzne - co to takiego?

Zastanawiasz się, czym właściwie są kinkiety wewnętrzne? To subtelna lampa oświetlająca w nietypowy sposób ścianę danego pomieszczenia. Światło wewnętrznych kinkietów może być emitowane zarówno do góry, na dół, jak i w obie strony, dzięki czemu otoczenie oświetlone będzie w bardzo nastrojowy sposób. Kinkiety wewnętrzne mogą emitować światło, dodając uroku każdemu pomieszczeniu w domu - idealnie sprawdzą się w salonie, przedpokoju czy sypialni, podkreślając tajemniczą aurę tuż nad miejscem do spania. 

Nowoczesne kinkiety wewnętrzne - ciekawy dodatek

Nowoczesne kinkiety wewnętrzne, które nabyć można za pośrednictwem sklepu Novalamp, to bogactwo form, kształtów, rozmiarów i stylów, proponowanych w celu zaspokojenia  potrzeb najbardziej wymagających klientów. Jedne to te klasyczne, inne nieco bardziej nowoczesne. Pewne jest, że każdy znajdzie tu coś dla siebie! Wraz z wewnętrznymi kinkietami otoczenie można zaaranżować w dowolny sposób - dla jednych może to być tylko harmonijny z charakterem wnętrza dodatek, ale też designerski punkt, na który wszyscy goście zwrócą uwagę. 

Kinkiety schodowe - wybierz dla siebie!

Różnorodna oferta sklepu Novalamp obejmuje oryginalne, schodowe kinkiety pasujące do każdego wnętrza i umożliwiające regulację strumienia światła. Lampy przyschodowe montowane do ściany charakteryzują się zwiększoną funkcjonalnością, bowiem oświetlenie jest nie tylko energooszczędne, ale też wydajne. Całość wraz ze schodami wygląda bardzo estetycznie, a do tego w bezpieczny sposób oświetla poszczególne stopnie. 

Filtruj

Cena

30,00 zł - 3 345,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Włącznik