Podświetlane numery domu

Podświetlane numery domu

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Właściciele nieruchomości wolnostojących oraz szeregowców przywiązują szczególną uwagę do wykończenia budynku oraz jego otoczenia. Dostosowują posiadłość do swoich indywidualnych potrzeb, zaczynając od przygotowania podjazdu, kończąc na aranżacji ogrodu. Bardzo często jednak zapominają o jednym, niewielkim elemencie, który odgrywa nie tylko rolę dekoracji, ale przede wszystkim ułatwia zlokalizowanie domu. Numery na dom to niezbędne wyposażenie każdej nieruchomości, które powinno być widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy. Z tego też względu w szerokim asortymencie Novalamp uwzględniliśmy podświetlane numery domu ułatwiające szybkie odnalezienie Twojej posiadłości.

Numer domu podświetlany a obowiązek prawny

Numery na dom to obowiązkowy wymóg prawny, o którym wielu właścicieli nieruchomości wolnostojących zapomina, wykańczając posiadłość. Ponadto oznaczenie, jak wspomnieliśmy, powinno być widoczne przez cały dzień, a także w nocy. W takim wypadku nie wystarczy zadbać o jego czystość, ale także odpowiednie oświetlenie. Niekiedy warto zdecydować się na nowoczesne rozwiązanie, jakim jest podświetlany numer domu. Szybki w montażu i, co najważniejsze, wysoce funkcjonalny pozwoli na łatwe odnalezienie posiadłości nie tylko listonoszom, ale także policji, służbom ratowniczym czy straży pożarnej. Dzięki temu Twoja nieruchomość będzie bardzo dobrze widoczna, a Ty unikniesz kary grzywny. Najlepiej, aby numer domu znajdował się na frontowej ścianie budynku, jednak w drodze wyjątku można go umieścić na ogrodzeniu, jeśli dom znajduje się w dalekiej odległości od ogrodzenia.

Nowoczesne numery na dom jako funkcjonalna dekoracja

Numer domu podświetlany to nie tylko obowiązek czy funkcjonalne akcesorium, ale także dekoracja, na którą zwracają uwagę przechodnie, Twoi goście oraz wcześniej wspomniani pracownicy państwowi. Mając to na uwadze, wyposażenie powinno odpowiadać Twoim indywidualnym preferencjom estetycznym, a także barwie ścian zewnętrznych budynku. Możesz zdecydować się w numer na dom podświetlany utrzymany w ciemnej kolorystyce, który doskonale będzie wyróżniać się na tle jasnej elewacji, przykuwając uwagę swoją nowoczesnością. Oczywiście nie można przejść obojętnie obok klasycznych podświetlanych numerów domu, czyli modeli z wykończeniami w kolorze antracytowym. Ciekawie będą się prezentować z niemalże każdą aranżacją zewnętrzną.

Podświetlane numery domu dostępne w asortymencie Novalamp

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz niejeden numer domu podświetlany, który zachwyca swoją funkcjonalnością, ale także jakością wykonania. Propozycji jest naprawdę wiele, dzięki czemu z łatwością znajdziesz wyposażenie, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Pierwszym rozwiązaniem jest numer na dom podświetlany w zestawie z kompletem cyfr samoprzylepnych, przeznaczonych do naklejenia na tarczę akcesorium. Tego typu modele są przystępne cenowo i nie wymagają dużego nakładu pracy. Nie mniejszą popularnością cieszą się również numery na dom z czujnikiem zmierzchu, czujnikiem ruchu oraz solarne, które są trwałe i energooszczędne.

Numer na dom podświetlany z czujnikiem zmierzchu

Podświetlane numery domu z czujnikiem ruchu, takie jak dostępny w naszym asortymencie model Kasai, to rozwiązanie, które bez wątpienia docenią zwolennicy praktycznych akcesoriów. Zgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami prawnymi numer domu powinien być widoczny przez cały dzień oraz noc. Nie da się ukryć, że w takim wypadku dotychczas proponowane przez producentów modele nie zdają egzaminu bądź wymagają zamontowania dodatkowego oświetlenia, za sprawą którego numery będą widoczne z ulicy. Jeśli jednak remontujesz nieruchomość lub jesteś w trakcie budowy, warto zastanowić się nad numerem domu podświetlanym z czujnikiem zmierzchu, który uruchamia się, gdy na zewnątrz zapada zmrok, a o świcie się wyłącza. Warto wspomnieć, że w Novalamp oferujemy modele z podświetleniem LED, które działają znacznie dłużej niż tradycyjne żarówki.

Lampa solarna czy podświetlany numer domu?

Jeśli chcesz wymienić dotychczas widniejące oznaczenie budynku lub zapomniałeś o zakupieniu go podczas wykańczania elewacji, to nic straconego. W Novalamp znajdziesz numer na dom podświetlany zasilany panelem solarnym i – co więcej – czujnikiem ruchu. W komplecie znajduje się również komplet cyfr oraz liter umożliwiający samodzielnie opatrzenie akcesorium odpowiednim numerem domu. Podświetlane, takie jak model Solstel od Lutec można bez problemu umieścić nie tylko na elewacji, ale także ogrodzeniu bądź innym miejscu z dostępem do słońca. Wynika to z faktu, że nie wymagają one podłączenia do poprowadzonej instalacji - ładują się w dzień, a w nocy efektownie podświetlają numer domu.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą częścią przygotowanej przez nas oferty. W aktualnym asortymencie Novalamp czekają na Ciebie kinkiety zewnętrzne z kamerą oraz rozmaite akcesoria do oświetlenia zewnętrznego!

Filtruj

Cena

195,00 zł - 450,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności

Czujnik ruchu