Naświetlacze

Gdy idzie o naświetlacze ogrodowe, nie warto przywiązywać się precyzyjnie do nazewnictwa, bo lampy z powodzeniem wykorzystuje się także przy garażach, halach i chodnikach. Są to bowiem produkty przeznaczone do oświetlania większych powierzchni, w tym fasad budynków. Naświetlacze ogrodowe LED ceni się przede wszystkim za oferowane funkcjonalności. W katalogach przygotowaliśmy dziesiątki produktów o zróżnicowanej specyfikacji, abyś bez problemu znalazł akcesoria zarówno do użytku domowego, jak i firmowego. Oferujemy lampy od renomowanych i cenionych w branży marek, jak Milagro, OneLight oraz Su-ma. Zamawiaj najlepsze produkty w niskiej cenie.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Tak działają naświetlacze ogrodowe LED

Z założenia naświetlacze ogrodowe cechują się mocnym strumieniem światła o stosunkowo szerokim zasięgu. Oświetlenie pozwala w komfortowych warunkach korzystać z ciemnych miejsc jak np. wjazd do garażu. W sklepie Novalamp posiadamy modele o mocy od kilkudziesięciu, do kilkuset watów. Dzięki nim wydajnie oświetlisz nie tylko niewielki chodnik, ale także budynki o sporej wielkości. Oferujemy lampy o różnej temperaturze światła, poczynając od ciepłej, idąc przez neutralną, a kończąc na zimnej. Odpowiednie połączenie barwy z kolorystyką obiektu może stanowić formę efektownej dekoracji. Naświetlacze ogrodowe LED warto zamówić w zestawie z innymi rodzajami oświetlenia np. nowoczesnymi kinkietami.

Jakie naświetlacze ogrodowe znajdziesz w katalogach?

Sprzedajemy lampy od producentów doskonale znanych w branży. W katalogach są dostępne naświetlacze ogrodowe marek OneLight, Milagro czy też Su-ma. Poszczególne modele zamówisz w białej lub czarnej obudowie. Posiadają ergonomiczną konstrukcję i choć nie są to elementy typowo dekoracyjne, projektanci zadbali o ich atrakcyjny design. Lampy posiadają nowoczesną, bardzo przyjazną dla oka stylistykę. Sprzedajemy naświetlacze ogrodowe LED w standardowej technologii oraz nowoczesne wersje z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Dzięki nim oświetlenie będzie włączało się automatycznie, gdy tylko zostaną spełnione konkretne parametry. W katalogu znajdziesz lampy pojedyncze lub podwójne.

Naświetlacze ogrodowe LED pobierają niewiele energii

W sklepie Novalamp znajdziesz wiele rodzajów lamp LED. W tej technologii zostały wyprodukowane chociażby kinkiety, oświetlenie wiszące lub właśnie naświetlacze ogrodowe, znajdujące się w katalogach. Systemy LED zapewniają masę korzyści. Wykorzystują mniej energii, co przekłada się na mniejsze rachunki. Poza tym diody wykazują znacznie dłuższą żywotność, świecąc przez tysiące godzin. Dodatkowo tak zaprojektowane konstrukcje nie nagrzewają się, a więc są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Powyższe zalety przekładają się na jeszcze jedną korzyść - w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań ledy są bardziej przyjazne środowisku. Zamów naświetlacze wygodne w codziennej eksploatacji.

Skutecznie opierają się pogodzie - naświetlacze ogrodowe

Wysokość oraz szerokość lamp waha się w granicach kilkudziesięciu centymetrów, a więc można powiedzieć, że to dość niewielkie źródła światła. Pomimo swoich gabarytów naświetlacze ogrodowe mają imponujące parametry z zakresu wytrzymałości. Chociażby model Duo 6556-PIR wykonano z wytrzymałego odlewu aluminiowego. Dopracowane detale konstrukcyjne sprawiają, że akcesorium skutecznie opiera się pogodzie. Zwycięsko wychodzi z pojedynków z pyłami, wodą oraz temperaturą. Nawet w trudnych warunkach lampy z katalogów naszego sklepu będą więc pracować wydajnie, sprawnie wykonując powierzone zadanie. Do Twojej dyspozycji oddajemy naświetlacze ogrodowe LED z regulacją wysokości oraz kąta świecenia.

Filtruj

Cena

75,00 zł - 1 110,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Czujnik ruchu