Oprawy schodowe i przypodłogowe z czujnikiem ruchu

Dekorowanie przestrzeni z wykorzystaniem światła należy do rozwiązań wciąż nie do końca odkrytych. Osoby, które już sięgnęły po tę metodę, przekonały się, jak wielkie możliwości aranżacyjne za sobą niesie. Wystarczy spojrzeć chociażby na lampy schodowe z czujnikiem ruchu. Potrafią stworzyć we wnętrzu klimat często niedościgniony dla innych dekoracji. Gdy dodatkowo uzupełnisz je o oświetlenie wiszące oraz kinkiety, zyskasz hipnotyzujące wizualnie koncepcje o unikatowym sznycie. Oferujemy duży wybór nowoczesnych produktów, wpisujących się w aktualne trendy. Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu od Novalamp spełnia najwyższe normy jakościowe oraz technologiczne.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Lampki schodowe dla wymagających klientów

O tym, czy dekoracja prezentuje się efektownie, wcale nie decyduje jej wielkość. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na lampki schodowe. Poszczególne produkty mogą pochwalić się zazwyczaj średnicą lub szerokością nieprzekraczającą 10 centymetrów. Pomimo tego wykorzystane w przemyślany sposób oraz w większej liczbie potrafią zupełnie odmienić wygląd pomieszczenia, na nowo definiując jego styl oraz atuty. Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu to zdecydowanie produkt dla klientów wymagających, którzy mają ochotę wyjść poza aranżacyjne minimum w poszukiwaniu rozwiązań unikatowych. Możliwości, jakie dają lampy, w dużej mierze pozostają ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta.

Lampy schodowe z czujnikiem ruchu o różnej barwie światła

Podczas wybierania oświetlenia w Novalamp masz wpływ na wiele czynników. Jednym z nich jest barwa światła, która ma niebagatelne znaczenie dla codziennego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Lampka schodowa z czujnikiem ruchu może cechować się barwą: ciepłą, zimną lub neutralną. Cieplejsze odcienie żarówek dedykuje się pomieszczeniom ukierunkowanym na odpoczynek oraz relaks. Chłodna barwa lamp ma dokładnie przeciwstawne działanie. Sprawia, że stajemy się bardziej skoncentrowani oraz pobudzeni do działania. Oprawa schodowa z czujnikiem ruchu zapewnia poza tym neutralne światło, które w teorii pozostaje obojętne dla człowieka, a więc posiada najszersze zastosowanie.

Oprawa schodowa z czujnikiem ruchu to technologia XXI wieku

Pojedyncza lampka schodowa z czujnikiem ruchu emituje zazwyczaj dziesiątki lumenów, a więc pod tym względem to produkt raczej typowo dekoracyjny, przeznaczony do punktowego oświetlania. Niemniej oprawa kwalifikuje się do bardzo nowoczesnych akcesoriów, posiadających innowacyjne podzespoły. Wyposażono ją w zaawansowane technologicznie czujniki, precyzyjnie rejestrujące ruch. Dzięki nim lampki schodowe włączają się jedynie w pożądanych momentach, a więc pomagają oszczędzić prąd, co znajduje pozytywne odzwierciedlenie w rachunkach. Oświetlenie schodów LED z czujnikiem ruchu warto polecić wszystkim osobom, które cenią funkcjonalne akcesoria, zwiększające komfort życia i własną wygodę.

Wytrzymałość to podstawa - lampki schodowe

Lampy schodowe z czujnikiem ruchu przez cały okres eksploatacji pozostają narażone na różne uszkodzenia. Wiąże się to przede wszystkim z miejscem ich montażu, dlatego tak ważne jest, aby produkty cechowały się odpowiednią jakością wykonania. Oświetlenie schodów LED z czujnikiem ruchu posiada np. wytrzymałą, metalową konstrukcję, która świetnie chroni źródło światła. Przy okazji obudowa pełni funkcję dekoracyjną, bo została zaprojektowana w designerski sposób. Produkty z katalogów Novalamp cechują się maksymalną żywotnością, więc warto wybrać je do domu lub firmy. Oprawa schodowa z czujnikiem ruchu będzie dobrym zakupem do miejsc o różnej intensywności eksploatacji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć