Oświetlenie schodowe

Kinkiety schodowe należą do kategorii “koniecznie musisz mieć w swoim domu lub firmie”. Dzięki nim domownicy oraz klienci mogą bezpiecznie przemieszczać się między poziomami, a ściana znacznie zyska na atrakcyjności. Kinkiety powinny tworzyć spójny design ze schodami, dlatego w katalogach umieściliśmy uniwersalne modele dedykowane do różnych wnętrz. Szczególnie dobrze poradzą sobie jako element nowoczesnego wystroju. Oferujemy nowoczesne oświetlenie schodowe, które bez problemu zamontujesz zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. W każdym miejscu zapewni optymalną ilość przyjemnego dla oczu światła o odpowiedniej barwie. Pozytywnie zaskoczy Cię także niska cena naszych produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Dekorowanie światłem

Nowoczesne oświetlenie schodowe doda elegancji każdemu wnętrzu. Zaprojektowane w tym stylu kinkiety posiadają innowacyjną konstrukcję i jeszcze przed zapaleniem światła stanowią efektowną dekorację ściany. Po zapaleniu lampy schodowe dodatkowo zyskują na atrakcyjności. W przypadku naszych produktów światło rozchodzi się punktowo w jednym lub wielu kierunkach, zapewniając wielowymiarowe efekty na ścianie oraz samych schodach. W Twoje ręce oddajemy kinkiety o różnych kształtach. Zdecydować możesz się na modele bazujące na kształcie koła (model Persena) lub kwadratu (Stavri), cechujące się optymalną mocą. Oferowane kinkiety schodowe zamówisz w niskiej cenie.

Kinkiety schodowe LED - to się opłaca

W katalogach proponujemy nowoczesne oświetlenie schodowe wykonane w technologii LED. To obecnie jeden z najchętniej wykorzystywanych systemów świetlnych, który zapewnia szereg korzyści. Jego popularność wzrasta w przebojowym tempie, ponieważ tego typu kinkiety schodowe pobierają znacznie mniej światła w porównaniu do tradycyjnych lamp. Poza tym wytwarzają niewiele ciepła, a więc znacznie trudniej o przypadkowe poparzenie. Tego typu lampy pozwalają na nieco szaleństwa z barwą światła, co potrafi diametralnie odmienić design pomieszczenia. Nasze kinkiety schodowe cechuje dodatkowo bardzo długa żywotność, liczona w tysiącach godzin.

Solidne wykonanie

Kinkiety schodowe, zależnie od miejsca montażu, mogą być narażone na uszkodzenia mechaniczne lub działanie warunków atmosferycznych. Dostępne w naszym katalogu produkty przed przypadkowym zniszczeniem chroni solidna obudowa. Z jednej strony konstrukcja może pochwalić się sporą szczelnością, a z drugiej - wytrzymałością. Oferujemy nowoczesne oświetlenie schodowe zaprojektowane przez czołowych, branżowych producentów, którzy w procesie produkcyjnym wykorzystują najwyższej jakości materiały (np. aluminium). W efekcie korzystanie z kinkietów jest maksymalnie komfortowe. Jeśli wciąż masz pytania, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Filtruj

Cena

75,00 zł - 360,00 zł

Promocja %

Ilość źródeł światła

Regulacja kąta świecenia

Regulacja wysokości

Zawiera źródło światła

Stopień szczelności