Lista produktów marki Italux

Italux

Italux jest jedną z najważniejszych firm na polskim rynku zajmującą się produkcją i dystrybucją szerokiego spektrum lamp oświetleniowych. Marka powstała w 1991 roku i początkowo zajmowała się importem klasowych lamp z Włoch. Nic więc dziwnego, że do dzisiaj Italux kojarzy się z włoską stylistyką. Niestety, nie wszystkie wzory, ze względu na ich cenę, były osiągalne dla polskiego klienta. Z tego powodu firma poszerzyła swoją ofertę o w przemyślany sposób dobrane lampy z Chin. Oprócz tego, jako doświadczony gracz w branży oświetleniowej, Italux podjął się samodzielnego projektowania i produkcji własnych wzorów oświetlenia.

Obecnie wszystkie lampy dostarczane do sklepów przez Italux mają opinię produktów o dobrej jakości i ciekawych wzorach oraz przystępnych cenach. Prezentują nowoczesny styl, który bez trudu można dopasować do każdej aranżacji domu lub mieszkania.

LAMPY ITALUX - PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Przed obejrzeniem lamp Italux należy zastanowić się nad przesłankami determinującymi nasz wybór. Istotne jest to, aby prawidłowo dostosować parametry światła do danego pomieszczenia. Powinniśmy najpierw zdefiniować rolę, jaką spełnia nasze pomieszczenie i na tej podstawie określić, czy zależy nam na świetle punktowym, czy rozproszonym. Wiąże się to z rodzajem klosza lampy i materiału, z jakiego został wykonany. W ofercie firmy Italux znajdują się lampy z kloszem szklanym przezroczystym i mlecznym, a także wykonanym z metalu, który nadaje się do emisji światła skoncentrowanego.

W następnej kolejności zdecydować się należy na kolorystykę, która powinna być zgodna z istniejącą aranżacją wnętrza. Lampy Italux wykonane są z metalu w kolorze srebra, złota, brązu i czerni, a także drewna i szkła białego oraz przezroczystego. Dominującym elementem jest barwa konstrukcji i ją przede wszystkim musimy brać pod uwagę przy dokonywaniu wyboru.

Lampy Italux cieszą się ogromną popularnością, gdyż ich nowoczesne, a nawet w niektórych przypadkach awangardowe wzornictwo łatwo jest dopasować do wystroju współczesnych mieszkań. Daje to możliwość zachowania pewnej swobody przy urządzaniu wnętrza i skoncentrowania się na praktycznych aspektach właściwie zaplanowanego oświetlenia.

LAMPY ITALUX W SKLEPIE NOVALAMP

W ofercie sklepu internetowego Novalamp znajduje sie szeroki asortyment lamp, które idealnie wpasują się w dowolny klimat wnętrza, ogrodu lub elewacji. Staramy się, aby kolekcje firmy Italux uwzględniały najnowsze trendy w oświetleniu oraz designie wnętrz. Naszą ofertą chcemy klientom przekazać możliwie dużo pomysłów i rozwiązań, które pozwolą w odpowiedni sposób dopełnić urządzane wnętrza. Można wybierać spośród kilkuset produktów firmy Italux zróżnicowanych stylem, funkcją oraz technologia wykonania.

Lampy Italux w naszym sklepie to przede wszystkim modele biurkowe i gabinetowe, kinkiety, lampy łazienkowe, natynkowe, obrazowe, panele LED, plafony, spotlighty, lampy stojące, wiszące, wpuszczane sufitowe i żyrandole.

W naszej ofercie znajdują się również lampy Italux ogrodowe, które znajdują zastosowanie przy alejkach oraz w parkach. Nie tylko sprawią, że wieczorne spacery staną się o wiele przyjemniejsze, ale również zapewnią większe poczucie bezpieczeństwa.

Lampy wiszące i stojące Italux zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby mogły służyć przez wiele lat. Cechują się atrakcyjnym wyglądem i stylem, więc na pewno każdy znajdzie coś

odpowiedniego dla siebie. Lampy Italux zachwycają nowoczesnością oraz doskonałą konstrukcją, jednocześnie jednak są na tyle uniwersalne, że pasują do wszystkich wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem lamp Italux i wybrania modelu dla swojego domu oraz ogrodu.

Less
Pokazano 1-24 z 692 pozycji