Lista produktów marki Orlicki Design

Orlicki Design 

 

Firma Orlicki Design to polski producent lamp i opraw, które skutecznie konkurują z zagranicznymi markowymi wyrobami. Lampy Orlicki Design od kilku już lat są ozdobą licznych wnętrz urządzonych w wielu różnych stylizacjach. Stało się to możliwe, ponieważ oferta firmy jest nie tylko bardzo bogata, ale również stylistycznie zróżnicowana. 

Orlicki Design powstał z chęci podniesienia komfortu i jakości codziennego życia. Projektanci współpracujący z firmą na bieżąco śledzą i współtworzą najnowsze trendy we wzornictwie oświetlenia, które regularnie wprowadzane zostają na rynek.

Lampy Orlicki Design tworzone są z myślą o wymagających klientach ceniących sobie prostotę i unikalne nowoczesne wzornictwo. Producent położył szczególny nacisk na funkcjonalność, jak i nowatorskie, designerskie wzornictwo. Lampy Orlicki Design czynią wnętrza wyjątkowymi i podkreślą ich indywidualny styl. 

 

LAMPY ORLICKI DESIGN - WIELE ODMIAN NOWOCZESNOŚCI

 

Lampy Orlicki Design wkomponują się z powodzeniem w każde współczesne wnętrze, nadając mu modernistycznego, designerskiego wyrazu. Powstały z najwyższej jakości elementów metalowych, szklanych, plastikowych i kryształowych. Orlicki Design to marka, która przykłada wagę do każdego szczegółu. Oprawy natynkowe i podtynkowe tej firmy będą doskonale prezentować się we wszystkich wnętrzach. 

Lampy Orlicki Design to również popularne plafony, kinkiety i lampy wiszące. Różne modele idealnie wpiszą się w najnowsze trendy i zyskują uznanie w oczach miłośników nowoczesnej estetyki. Będą się dobrze prezentowały zarówno w mieszkaniach i domach urządzonych klasycznie, jak i w stylu modernistycznym. W ofercie marki Orlicki znajdują się także lampy biurkowe, które nadadzą ciekawego charakteru każdemu miejscu pracy.

Część lamp Orlicki Design zaprojektowano z myślą o łazienkach, dlatego wyroby posiadają poziom ochrony IP44. Występują w nich różne rodzaje popularnych gwintów, m.in. E27, G9 czy E14. Niektóre z modeli posiadają natomiast zintegrowane źródła światła LED. Wszystkie lampy i oprawy przystosowano do napięcia 230 V, a więc wykorzystywanego standardowo w instalacjach indywidualnych odbiorców.

 

SERIE PRODUKTOWE ORLICKI DESIGN

 

Poszczególne produkty firmy stanowią część większych serii. Oto najważniejsze z nich: 

seria Bao - źródła światła zamknięte w szklanych kulach połączonych metalowymi konstrukcjami. Te produkty bardzo dobrze sprawdzą się we wnętrzach w stylu black&white i w aranżacjach w stylu industrialnym,

seria Rotto to z kolei propozycja do mieszkań nowoczesnych, 

serie Casa, Stanza oraz Lunga - skierowane są do zwolenników wystroju klasycznego,

seria Carera to lampy z licznymi zdobieniami, które powstały z myślą o aranżacjach w stylu glamour.

 

LAMPY ORLICKI DESIGN W SKLEPIE NOVALAMP

 

Staramy się, aby w naszym sklepie znalazły swoją reprezentację lampy Orlicki Design o różnej konstrukcji i przeznaczeniu. Wśród bogatego asortymentu obecne są produkty:

downlight : Cubo, Kika, 

kinkiety łazienkowe: Bao, Como, Fumi, Marea, Primo, Gardo, Belli, 

kinkiety: Carera, Gerdo, Libero, Verno, Bao, Casa, Intero, Fiatto, Lexus,

lampy wiszące: Kika, Ota, Moto, Viva, Intero, Bao, Fumi, Pesso, Stanza, Stesso, Luci, Slimi, Kika, Lunga, Iseo, Ota, Cappi, Crima, Ambra, Carera, Casa, Asta, Fiatto, Artico, Planet, Bonito, Forina, Otto, Rotto, Movo, Verno, 

oczka podtynkowe: Ago, Acido

oprawy natynkowe: Cardi, Rullo, Lago, Mone, 

oprawy podtynkowe: Robo, Astro, Puro, Bello, 

oprawy sufitowe łazienkowe: Lago, Rullo, Bello

plafony: Cavalli, Intero, Lexus, Rotto, Piatto, Forina, Ladra, Cromo, Pirelo, Putto.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Orlicki Design w naszym sklepie internetowym.

W razie problemów doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Less
Pokazano 1-24 z 222 pozycji