Lista produktów marki Shilo

Shilo

Właścicielem marki Shilo jest firma Antigo Light z Częstochowy. Jej produkty od kilku lat goszczą w sklepach i salonach sprzedaży. Doceniane są za nowoczesne spojrzenie projektantów firmy na oświetlenie, inspirowane najnowszymi trendami modowymi w branży.

Shilo w swoich projektach stale wykorzystuje niestandardowe rozwiązania i innowacyjne technologie, które między innymi przekładają się na unikalność, a także rozpoznawalność tych produktów. Prosta forma, wykorzystywanie w oprawach jedynie trzech barw - czarnej, białej i szarej, sprawiają, że lampy Shilo mają charakter uniwersalny i mogą być stosowane we wszystkich typach aranżacji pomieszczeń, łącząc w sobie nowoczesność z wysoką elegancją.

Lampy Shilo to też świetny pomysł dla osób, które chcą samodzielnie je zainstalować. System połączeń bezśrubowych gwarantuje nie tylko prostotę montażu, ale również doskonały efekt estetyczny, zachwycający każdego, kto ceni sobie dbałość o szczegóły i perfekcję wykonania.

LAMPY SHILO - ZALETY I SZEROKIE SPEKTRUM ZASTOSOWAŃ

Lampy Shilo wyróżnia spośród konkurencyjnych produktów oświetleniowych przede wszystkim uniwersalna, oszczędna kolorystyka oparta na czerni, bieli i szarości. Cecha ta sprawia, że lampy doskonale komponują się z każdym typem aranżacji wnętrz i oprócz spełniania funkcji praktycznych, pozytywnie wpływają też na estetykę pomieszczenia.

Lampy Shilo zaprojektowane zostały w duchu minimalistyczno-industrialnym. Doskonale wpasowują się w coraz modniejszy nowojorski styl loftowy, który odnajduje się nie tylko w mieszkalnych wnętrzach poprzemysłowych, ale także w domach urządzonych w sposób tradycyjny. Nie bez znaczenia jest też wykończenie produktów. Wspomniany wyżej system bezśrubowego montażu w połączeniu z perfekcyjnym opracowaniem detali i przemyślaną konstrukcją sprawiają, że każda z lamp Shilo zasługuje na miano małego dzieła nowoczesnej sztuki. Poza tym, oprócz walorów estetycznych, posiadają szereg zalet praktycznych, stanowiąc wygodne i efektywne źródło światła.

Lampy Shilo wyróżniają się szerokim spektrum zastosowań. Są wśród nich oświetlenia przeznaczone do salonu, korytarza, sypialni, łazienki, a także na elewację zewnętrzną i do ogrodu. Najbardziej popularne formy to:

• plafony, których jest chyba najwięcej w kolekcji firmy,

• lampy wiszące – piękne oprawy o japońskich nazwach,

• żyrandole - często o zadziwiających, ultranowoczesnych kształtach,

• spoty - reflektorki nadające się do zamontowania na szynoprzewodach,

• downlighty, czyli oprawy natynkowe sufitowe,

• lampy podłogowe i biurkowe,

• kinkiety o nowatorskim wzornictwie, nierzadko oszałamiające swoim wyglądem.

LAMPY SHILO W SKLEPIE NOVALAMP

Lampy Shilo to w naszym sklepie około trzysta produktów cechujących się doskonałym, minimalistycznym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.

Swoim designem wyróżniają się między innymi lampy Shilo wiszące, które znakomicie dopasowują się do nowoczesnych aranżacji.

Szczególną uwagę zwrócić należy na lampy wiszące zamontowane na listwie, wykonane w technologii LED (Otaru, Yabu) oraz wielopunktowe o długich ramionach (Aomori, Gobo, Miaki). Bardzo ciekawie prezentują się minimalistyczne kinkiety LED (Tendo, Nando, Kasa Il, Kazaki). Wysokie walory estetyczne posiadają czarne i białe kinkiety z wysięgnikiem (Inabe, Fussa, Daisen, Ikeda). Na uwagę zasługują również tubowe kinkiety punktowe (Nemuro, Doha, Uda, Koda, Node) oraz skrzynkowe (Kitami).

Lampy Shilo w naszym sklepie prezentowane są również w szerokim wyborze tub sufitowych w kolorach czarnym i białym. Polecamy serie: Arida, Osaka, Himi, Toda i Kazo. Lampy Shilo wprowadzają do pomieszczeń nowoczesność oraz minimalizm, tworząc spójny wystrój wnętrza. Praktycznie każda lampa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie króluje wystrój nowoczesny, minimalistyczny, loftowy, skandynawski, a nawet tradycyjny. Oświetlenie to jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalne, co stanowi jego ogromną zaletę. Niektóre lampy Shilo wykorzystują technologię LED, która pozwala na znaczące zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a przy tym dostarcza jasne i dobrze rozproszone światło.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną kolekcją lamp Shilo w naszym sklepie internetowym. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Less
Pokazano 1-24 z 212 pozycji