Lista produktów marki Emibig

Emibig to rodzinna, od ponad dziesięciu lat dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją oświetlenia. Dzięki profesjonalizmowi oraz kreatywnym rozwiązaniom Emibig stara się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów w Polsce i zagranicą. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Częstochowie, gdzie od podstaw wytwarzany jest, przy użyciu nowoczesnych technologii i w oparciu o własny park maszynowy, wysokiej klasy sprzęt oświetleniowy. Produkty marki znane są już w takich krajach jak: Armenia, Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Kazachstan, Liban, Litwa, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Niemcy, Rumunia, Serbia, Słowacja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Włochy. Zarówno na rynku rodzimym, jak i zagranicznym Emibig współpracuje z licznymi dystrybutorami, marketami budowlanymi, salonami oświetleniowymi i sklepami internetowymi.

LAMPY EMIBIG PRODUKOWANE W POLSCE

Lampy Emibig wytwarzane są w całości w Polsce. Dzięki temu, zamawiając produkt tej firmy mamy pewność, że nie tylko wspieramy rodzimą produkcję, ale również dostawa będzie znacznie szybsza. A w przypadku reklamacji nasz sklep ma bezpośredni kontakt z producentem, co znacznie ułatwia rozwiązanie problemu. To ważny atut w porównaniu do licznych opraw oświetleniowych sprowadzanych zza granicy. 

Każdy produkt oświetleniowy oferowany przez novalamp.pl posiada szczegółowe informacje techniczne oraz pełny opis przygotowany w bezpośredniej współpracy z projektantem. Pomaga to podjąć przemyślaną decyzję i dokonać udanych zakupów. Dbamy o to, by nasze produkty były niezawodne, bezpieczne, a jednocześnie nowoczesne. 

EMIBIG - NOWOCZESNOŚĆ I FINEZJA

Lampy Emibig to nowoczesne, dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do aranżacji pomieszczeń. Charakteryzują się ciekawą, często futurystyczną stylistyką i wysoką jakością wykonania. Produkty Emibig cenione są zwłaszcza za autorskie projekty, które powstają w wyniku obserwacji najnowszych trendów i wsłuchiwania się w głos odbiorców końcowych. W ofercie producenta oświetlenia Emibig znajdują się lampy wiszące i żyrandole, lampy sufitowe i plafony, lampy stojące, podłogowe i biurkowe oraz kinkiety. Cechuje je niezwykła wizualna lekkość i prostota kształtów. Nawet duże lampy sufitowe o mocno złożonej konstrukcji nie zajmują wiele przestrzeni, nie przytłaczają i nie próbują zdominować aranżu pomieszczenia. Przy projektowaniu lamp podłogowych w wielu liniach produktowych producent zrezygnował z abażurów, zastępując je lekką, ażurową konstrukcją. Mimo takiego minimalistycznego podejścia lampy Emibig cechują w wielu wypadkach fantazyjnie rozwiązania, nieraz przełamujące utarte w branży kanony.

SZEROKIE SPEKTRUM STYLISTYKI I MATERIAŁÓW

Lampy Emibig można przypisać do nurtu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, a także industrialnego. Kolorystycznie wśród opraw oświetleniowych dominują biel, szarość i czerń, będące najpopularniejszymi odcieniami w nowoczesnych aranżacjach. Częstochowski producent oświetlenia do tworzenia poszczególnych modeli używa nie tylko metalu, ale również szkła, tworzyw sztucznych czy nawet gipsu imitującego beton. 

LAMPY EMIBIG W NASZYM SKLEPIE

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno lampy klasyczne, jak i produkty, które swoim designem nie odbiegają od najnowszych światowych trendów. Do ich produkcji firma Emibig używa tylko najwyższej jakości komponentów, które gwarantują bezpieczeństwo i pewność użytkowania, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez długie lata.

Wśród lamp Emibig znajdziecie Państwo następujące serie i modele:

plafony i lampy wiszące sufitowe: Aston, Bolt, Boston, Code, Fit, Frix, Glam, Hunter, Imago, Kenno, Kenzo, Linear, Lotus, Nova, Playa, Plaza, Smart, Solar, Space,

kinkiety Bolt, Boston, Form, Frix, Gladio, Hunter, Linear, Lotus, Lukka, 

spoty regulowane Bronx, Yoga, 

lampy stojące: Estrella, Frix, Linear, Lukka, Playa,

lampki nocne: Nova.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną kolekcją lamp Emibig. W razie problemów nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiednie oświetlenie.

Less
Pokazano 1-24 z 882 pozycji